Koronavirusas kol kas „bazuojasi“ didmiesčiuose

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) antradieno vakarą paskelbė, kad patvirtintas dar vienas koronaviruso infekcijos atvejis.

Kovo 17 d. iš viso patvirtinti jau 8 (COVID-19) atvejai. Patikslinama, kad asmuo izoliuotas ir gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje. Jis neseniai grįžęs iš užsienio – Austrijos.

Lietuvoje šiuo metu iš viso patvirtintų atvejų Lietuvoje – 26, visi įvežtiniai. Kol kas visi susirgusieji yra iš didmiesčių, Utenos, Telšių, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskrityse ligos atvejų nenustatyta.
NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. kur daugiau zmoniu ten ir bazuojasi,klydau reikejo pries tai rinkti visa laika konservatorius ,rajonas butu tuscias nuo zmoniu ir nebutu serganciu ,juk jie ta sugeba

  • Tauta sako, kad...

   Taigi konservai Anykščius prievarta ir „kurortina“. Kas gi kitas? O jūs juos prie valdžios prileidote ir vėl. Štai jums ir kurortas, ir turizmo pasekmės. Kur tik didelis žmonių judėjimas – ten ir epidemija žiauriai plinta. Ar bent kas pagalvojo, ar suvokia kiek žmonių šis virusas numarins Anykščių rajone? Italai jau nebespėja laidoti mirusiųjų. Krematoriumai dirba ištisą parą ir jie net nespėja lavonų deginti. Karstus stato bažnyčiose. Nespėja kasti kapų duobkasiai. Anykščiai spės?

 2. uždarykit sienas,Lietuvos keikūnams nėr vietos.

 3. didmiesčių gyventojai daugiau uždirba ir daugiau važinėja, kaip žmonės gali važiuot į kurortus už minimalią arba vos keliais eurais didesnę algą

 4. Kaip mes sustabdysim plitimą,jeigu ištisai užsikrėtusių prisileidžiam.Visi lojo čia nieko, išpūstas reikalas.Tai ko veržias kaip pasiūtę.

 5. Nes provincijos netiria todėl ir nėr sergančių, nors po miestelį bastosi žmogėnai grįžę iš užsienių kurie turėtų būti karantine.

 6. suserga daugiausiai grįžę iš kurortų

 7. Kol plūs žmonės iš užsienio iš „savo atostogų“ niekaip nesustabdysim viruso!!!!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.