Konfliktas tarp neblaivios moters ir neblaivaus vyro

Kovo 3 dieną, apie 11.00 valandą, Skiemonių miestelyje 1977 metais gimusi neblaivi (nustatytas 2,18 prom. girtumas) moteris namuose smurtavo  prieš 1974 metais gimusį neblaivų (nustatytas 2,70 prom. girtumas) vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

14 komentarų

 1. Cekava Zosė

  O kuris iš jų vyras kuris moterus? Gal jau reikia rašyti -dvi sociakinės būtybės, turinčios žmogaus pavidalą.

 2. gerai tik kad girtuoklyste nuo kavarsko puses persmete kitan rajona krastan vis ne kavarski .

 3. vyrai kai geria tai nieko nuostabaus , ju galvos pilnos visokiu ideju ir sumanymu , kai isgeria nuima stresa , bet jeigu moteris geria tai nera zodziu kaip ir apsakyt ….

  • o kaip tamsta galite spręsti ar ta minima persona moteris? Kuo būti- vyru ar moterim dabar pati asaba nusistato taip kaip patogu. Nevaržykit pasirinkimo laisvės!

  • Zmogiukas

   Dar ir taip neblogai ipute baisiau negu baisu

 4. keista gi ne pašalpų metas,bet žmonės linksminasi.Va taip ir gaunasi,kai gyvena iš visų mokesčių mokėtojų kišenės, o tie pinigai skiriami tik alui ir cigaretėm..Kai dabar nebėra atidirbinėtojų už pašalpas,tai labai geras dalykas už baudas įduoti šluotą į rankas ir pirmyn gatvių šluoti,manau kad darbo rankos reikalingos kiekvienoje seniūnijoje.

 5. Jei boba geria tai baisu iš tokios nieko gero nelauk

  • tai kam pripratinai ir padarei boba. Reikia saugot ir mylėti , kad neieškotų meilės stikliuke ir butely.
   Mano Petriukas mane myli ir mums nereikia jokių papildomų promilių ar girtumo dėl meilės.

 6. Saugiausia skaitosi seniunija skiemonys ten policija lankosi dažniau nei saulė sviečia reikia atimti paśalpas iš bomžu tegu eina dirbtį. Žynomi piliečiai ten vietinė fauna izoliuoti reikia tokiu nuo visuomenės.

 7. Ramūnus Meškauckus

  nu siaubas

 8. Pagaliau……moteris smurtavo.Aišku baisu,bet kiek vyrai gali mojuotis kumsčiais.Pasirodo būna ir atvirkščiai :).

 9. Tai Žydrė pasiautė…geras

 10. Jeigu žydre.tai ji taip kaip nelabai cekava.o prisprogsta amen.anyksciuos lakstydavo nuoga.puldavo kainuodavo žmonės.ajajai dar ryja.nepa dydžių skiemonims

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.