Koncertavo duetas iš Rokiškio (video)

Vakar Vyskupo skvere koncerte „Dovana Anykščiams” pasirodė ir duetas iš Rokiškio: Vilija Radvilė (gitara, vokalas) ir Oksana Sadauskienė (smuikas).

Vilija Radvilė (Urbonienė) – visoje Lietuvoje žinoma autorinių dainų kūrėja ir atlikėja (vokalas, gitara), koncertuojanti drauge su smuikininke Oksana Sadauskiene. Klausytojai jas vadina dvasios aristokratėmis. Dueto atliekamas dainas transliuoja radijo stotys, vaizdo klipai rodomi per Lietuvos televiziją, išleistos dvi kompaktinės plokštelės.
„Koncertuose pristatome savo programą „Pašauktas vardu“. Programoje – visos gyvenimo spalvos ir troškimai. Tačiau svarbiausia – kelionė link giliausio, tikrojo troškimo – savo pašaukimo, kuris padeda viskam stoti į savo vietas…“ – apie dueto atliekamą muziką kalba V. Radvilė. Viena iš Anykščiuose atliktų dainų taip ir vadinosi „Pašauktas vardu“.
NYKŠČIAI

4 Komentarai

 1. puiki daina

 2. Plačiąja prasme festivalį reikia vertinti kaip socialinį- ekologinį reiškinį, nieko bendro neturintį su mūsų kultūriniu gyvenimu ar ekonomine nauda. Jo atsiradimą Anykščiuose palyginčiau su Sosnovskio barščiais. Jie kažkada buvo įvežti į Lietuvą dėl augmenijos įvairovės ir kolūkinės naudos, tačiau sparčiai plisdami ėmė išstumti lietuviškus kultūrinius augalus. Pavadinta agresyvia piktžole, su ja nesėkmingai kovojama iki šiol.
  Gal perdozavau su šia analogija, anaiptol pasižiūrėkime ką mums duoda Purpurinis vakaras? Atėjo, susirinko pinigus ir dingo, palikdami neapmokėtas sąskaitas už suteiktas paslaugas ir ištryptus miesto plotus. Sumokėsime mes. Suprasčiau, galima užsimerkti į ekologiją, sustabdyti kelio ženklų galiojimą, nusispjauti į kitus pažeidimus, jei lauktume Švento Tėvo. Tačiau kokia prasmė rinktai valdžiai aukoti žmonių ramybę, patogumus, rizikuoti jų saugumu ar toleruoti sutryptą Anykščių gamtos grožį bei patrauklumą. Vardan ko? Tokie festivaliai niekur pasauly nėra rengiami mieste- jie vyksta prie ežerų, salose… Miesto infrastruktūra nėra tam pritaikyta.
  Nesiimu vertinti koncertų meninio lygio, tegul tą daro muzikos žinovai.
  Sveikinu festivalio organizatorius su geru bizniu. Anykštėnai šiaip taip atkentėjo, dabar gydysim ekologines žaizdas.

  • Mokslinio agronomo psihologonės krizės apraiška, paaštrėjus dėl mėnulio pilnaties

  • Totaliai nusišnekėjai, ponuli. Net juokas ima. Negi nematei, kiek suvažiavo lankytojų į šį festivalį. Neįžvelgi ekonominės naudos?
   Logiškai mąstant, savivaldybė investuoja, kas per velnio akmenį ar purpurinį vakarą sugrįžta su kaupu perkamomis prekėmis bei paslaugomis.
   Man rodos, ne tik pilnatis, bet ir senatvinis marazmas ima viršų 😉
   Atvykome iš Kauno su šeimyna ir tikrai atvyksime kitais metais į šį puikų festivalį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.