Komunalininkų skundo tyrimas pareikalaus laiko

„Nykščiai“ domėjosi, kaip toliau vyksta įvykiai savivaldybei gavus dalies UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojų kreipimąsi.

Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė, kuri panaikinus savivaldybei priklausančių įmonių valdybas dabar yra tiesioginis komunalininkų vadovas, „Nykščiams“ sakė, kad skundas yra nagrinėjamas.

„Tai užtruks kažkiek laiko, kaip jau minėjau, dėl dalies teiginių kreipėmės į Darbo inspekciją, nes negalime savarankiškai spręsti, kurie teiginiai turi pagrindo, o kurie ne“, – kalbėjo L.Kuliešaitė. Paklausta, ar nenumatė susitikti su įmonės darbuotojais, ji kalbėjo, kad kol kas ne.  „Vienokios ar kitokios išvados bus“, – apie tai, kad šis kreipimasis neliks neįvertintas, kalbėjo L.Kuliešaitė.

Priminsime, kad dalis UAB Anykščių komunalinis ūkis darbuotojų pasirašė vasario 9 dieną  kreipimąsi į administracijos direktorę, kuriame išdėstė eilę, jų manymu, negerovių šioje savivaldybės įmonėje.

Linas BITVINSKAS

33 komentarai

 1. Nieko nebus….. Klasika

 2. parduokit Madonai.

 3. lauke kol suklastos dokumentus ju naudai ce be tv jau niekaip.

 4. Šapokos likimas bus šviesesnis, nei Vasiliausko ar Gervinsko.

 5. Svedasu Jadze

  panašu kad savivaldybės administracijos direktorė nusiplauna rankas

 6. Darbo inspekcija dabar tikrinti, o ne tada, kai dokumentai bus pakoreguoti savo naudai. Kažkas vistiek su darbo valandų apskaita negerai, jei kai kurie darbuotojai neturi normalių išeiginių – turi dirbti per savo išeigines. Pelnas svarbiau žmonių sveikata. Gėda.
  Žinau, nes pažįstamas dirba komunaliniame, skundėsi. Bet bijo skūstis, kad darbo neprarastų.

 7. Ar gi kam nors svarbūs būrai.Susitvarkys valdantieji popieriukus padarys pažymėjimus, grafikus kelių metų , paslėps visus galus, ir….. laisvė papūgoms

 8. Niekaip nesuprantu, kodėl savivaldybė paskyrusi direktorių iš vieno kandidato, nesiima veikmų pažaboti Šapokos ir DAVIDONIENĖS savivalės , žmonių engimo ir išnaudojimo

 9. Kvieskit televiziją ir pajudės ledai.

 10. paziurekit kokia masina da nusipirkus dovideniene stovi kike nevazineja kazka slepe ten visus ismest vairuotojai kiek vagia kura miske sustoja kanistrus tik pilas pardavineja ir gerai gaunas paziurekit kiek uzdirba antra alga garantuota su melina masina kur vazineja tai tas da siuksles is zmoniu masinu plasmases surenka kuriu negalima paneles anglisku masinu kur draudziama vezt kikan ten dauk kas neleidziama bet savo daro vistiek

 11. Gervinską atleido už melavimą, Vasiliauską atleido už nepaklusnumą, o tiek pažeidimų padaręs KIK-o vadovas, matyt, išeis sausas. Neteisinga mūsų valdžia!

  • Ar tu žinai?

   mielas, Sauliau, yra toks įsitvirtinęs rodiklis-savas. Kiekvienas , nors ir vilkas jeigu savas tai žinomas ir tik į savą girią grobį neša. Visiems saviems turi būti sava vieta po Anykščių dangum, kai sava koalicija valdo visus 🙂

 12. Direktore, Mere , Vjcemere ir visi patariantieji ,ar ruošiatės išgirsti ką jums žmonės sako ?

 13. Mano nuomone savivaldybės administracijos vadovė šioje situacijoje yra suvaržyta politikų, valdančios koalicijos narių, kurių atstovas po rinkimų į savivaldybės tarybą yra paskirtas komunalinio vadovu iš rajono tarybos narių tarpo.
  Taigi, darytina prielaida, kad komunalininko darbuotojų darbo santykiai su įmonės administracija tampa santykiais su politine organizacija ir valdančiąja koalicija savivaldybės taryboje.

 14. Šlykštu,bet tikrai taip.

 15. tikrai darytina išvada, kad po Šapokos darbo įvertinimo, turėtų pasikeisti koalicijos sudėtis. Jei konservatoriai ir liberalai bei socdemai nori pasirodyti rinkimuose geriau, negu Tubio sąrašas.

  • Mano nuomone valstiečiai nesnaudžia ir deda visas pastangas, kad susirinktų rinkėjų elektoratą būsimuose mero ir rajono tarybos rinkimuose. Ne veltui ir anykštėnus atstovaujantis Seimo narys dabar šešėlinėje vyriausybėje sprendžia socialinės apsaugos ir darbo ministerijos klausimus, o rajono valdantieji, būdami ne visai įgalūs spręsti savivaldos lygmenyje klausimus, dažniausiai daro taip, kaip nurodo iš Vyriausybės arba iš Seimo.

 16. tu patevi turi ????

 17. vieša Anykščių paslaptis

 18. Nėr tvarkos

  Kai Alfrydas dirbo tai nuosavų automobilių kieme nebuvo,o dabar gudručiai suvažiuoja į įmonės kiemą ir sustato nuosavas mašinas.

  • Nuosaviem automobiliam statyti yra įrengta dvi stovėjimo aikštelės bet ne visi jomis naudojasi nes jos yra matomos ir sunku būtų kurą vogti.

 19. Nuosaviem automobiliam statyti yra įrengta dvi stovėjimo aikštelės bet ne visi jomis naudojasi nes jos yra matomos ir sunku būtų kurą vogti.

 20. Alvydai baik rašinėti komentarus…

 21. Skaitytojas

  Kiek teko girdėti,jei ne klįstu, tai komunalinio ūkio vyr. buhalterė neturi tinkamo išsilavinimo eiti savo pareigoms,tada kyla klausimas,kokių būdu ji dirba savo pareigose,kaip ir neteisėtai gaunasi tada🤔.Ar niekam neįdomu iš savivaldybės,nors aš ne pirmas apie tai rašau,gal galėtų savivaldybės administracijos atstovai pakontroliuoti,kokius mokslus baigusi komunalinio ūkio vyr. buhalterė?

  • tams nesikiškite į rajono vadovų ir rajono savivaldybės tarybos kompetencijos reikalus. Ar tamstai būtų malonu, jei kožnas pradėtų komentuoti ir reguliuoti tamstos asmeninio ūkio valdymo reikalus. Kokius barščius valgai, kiek už vandenį sumoki ar už elektrų. Kodėl teip ar kiteip 🙂

 22. I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do Check it out what i do… …… https: //bit.ly/3ussLZP

 23. Jokios pagarbos žmonėms,kurie tvarko miestą.Manau reiktų kreiptis ne į Anykščių savivaldybę.Viešumas-televizija,yra daug laidų,kurias sudomintų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.