Komunalininkai dezinfekuoja laiptines

UAB Anykščių komunalinis ūkis gyventojams teikia paslaugą – dezinfekuoja daugiabučių laiptines.

UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka „Nykščiams“ sakė, kad daugiabučių laiptinėse yra iškabinta visa reikalinga informacija. „Žmonės, kurie nori, gali kreiptis nurodytu telefonu. Jau keletas daugiabučių namų pasinaudojo pasiūlymu, dezinfekciją atlieka mūsų Būtų ūkio padalinio darbuotojai. Stengiasi atlikti darbus operatyviai ir gerai. Ką dar pasakyti? Situacija keičiasi labai greitai, stengiamės reaguoti, darbo turime labai daug“, – sakė K. Šapoka.

Dezinfekavimo kaina – 0,2 euro su PVM už kvadratinį metrą. Už laiptinių dezinfekciją gyventojai tiesiogiai nemoka, už atliktą paslaugą bus nuskaičiuojami pinigai iš namo kaupiamųjų lėšų.

Linas BITVINSKAS

22 komentarai

 1. Labai šiuo metu reikalinga. Ačiū už darbą.

 2. atidaryk pinigini teks moket

 3. Labai gera paslauga, pasinaudosime.

 4. gyventoja

  Bet dezinfekacija tik tam kartui,norint,kad butu veiksminga reikia dezinfekuoti kiekviena diena.

 5. Dezinfekacija, kaip namo renovacija, kiekviena diena visą mėnesį kainuos brangiai.

 6. Taip. Dezinfekcinio skyscio pirkt nera, bet butu ukis turi ir dar pardavineja paslauga….. ar neturetu uz aciu dezinfekuot? Ar parduot gyventojams, kad patys dezinfekuotusi laiptines???? Tipo gyventojams gera daro????

  • Toks durnas, kad galėtum eiti vienu sąrašu su nevagiančiomis bitėmis. Komunalinis turi dezinfekcinio skysčiaus už dyką? Pasisėmė iš Žliobiškio balos? Nueik pas kirpėją ir paprašyk, kad kirptų už dyką.

 7. Vėdinti ir ventiliuoti patalpas reikia, visur pilna virusų, o tai sėdi narveliuose prisibezdėję….

 8. Vėl biznis daromas

 9. Vandeniu iš krano papurkš ir sąskaitas buhalterės pateiks.

  • Susmeskit po pitaką nuo narvelio, nuspirkit kanistriuką dezo, išeikit visi pusvalandžiui ir pasidarysit, nu komios problemos darmajiedams.

 10. sakykit, mielieji, kodėl ponas direktorius sėdi savivaldybės salėje vienas? Gal izoliavosi nuo bendradarbių?

 11. Drea de Matteo

  TONIO SOPRANO kišenėj visas miestas.patarėjai gali išduot,vienas priima spendimus.šiukšlių verslas rimtas biznis.

 12. P.S KLAIDA.NE DREA DE MATEO.

 13. Nu tauta bloga …kažka daro blogai nedaro blogai …blet išdvestu visas verksniu buris jau bloga nuo lojanciu

 14. Mes tai savo laiptines tureklus valom degtine sumirkytu skuduru , ta darba atlieka moteris , vyrams nepatikim , nes cia reikia kruopstumo .

 15. Skaitytoja

  Kol kas niekas laiptines nedezinfekavo, bijau kad ir nedezinfekuos , bet kitu metu ataskaitoje bus pastraipa, kad uz neatlikta paslauga pinigeliai bus nuskaiciuojami.

 16. Anykstene

  Mokestis kvadrato laiptų ar plius dar lubos ir sienos tai gaunasi apie 70eur

 17. Taigi byski pajudekit tiek dabar nedirbančių ką jau ACE išlipus nebegalit dezinfekuotis ir nereikės pinigėlių mokėti .bet tokie visi tinginiai !

 18. jo jo tipo dezinfekuoja vandeniu as ir galiu papurkst ir saskaita israsyt nezinot sapokos bizniuko,kaip ir pirty buvo prihalturinta su vandeniu nebut sapoka

 19. Na ir super, reikia rūpintis higiena ir švara, manau po šios pandemijos visi labiau atkreipsime dėmesį į dezinfekcijos reikalingumą. Beje, jei paslauga atrodo per brangi, puikiai išsidezinfekuoti galite ir patys, nusipirkę priemones. https://www.moulin.lt/namams/valymo-priemones.html

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.