Kol kas – jokių gerų žinių?

Anykščių rajono mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas tvirtina, jog tyrimas dėl narkotinių medžiagų galimo paplitimo ugdymo įstaigose greitai neįvyks, nes nėra paprasta užkurti visą būtiną aparatą.
„Nesupraskit, kad nieko nevyksta. Buvo kalbėta ir su meru, o sprendimai nei per vieną dieną, nei per savaitę neatsiranda. Kai bus visos vykdomų ikiteisminių tyrimų išvados, tada ir žiūrėsime dėl prevencinių priemonių. Mokykloje, jei nori iškraustyti vaikų kuprines, reikia tėvų sutikimo. Tikrinti su šunimi būtinas realus pagrindas, tačiau šis būdas leistų imtis priemonių jau tą pačią minutę. Visas aparatas ne taip greitai  užsikuria…“, – teigė D. Vaičiūnas.
Tuo tarpu Jono Biliūno gimnazija, kurioje paskutiniu metu bene daugiausiai problemų, po truputį vis labiau atsitveria tylos siena. Mokyklos, prieš kurį laiką bandžiusios tapti kuo atviresne savo bendruomenės nariams ir visuomenei, internetinėje svetainėje neliko nei vadovų nuotraukų su pavardėmis, nei jų telefonų. Paskambinti galima tik vieninteliu numeriu, kuriuo atsiliepia sekretorė. Paprašius pakviesti ką nors iš administracijos, ragelis labai operatyviai padedamas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.