Kokybė ta pati, o kainos aukštesnės

Mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas, kiek daugiau nei prieš savaitę dalyvavęs „Þirgelio“ šventės kvieslių kinkinių išlydėtuvėse iš Lietuvos geografinio centro, turėjo puikią galimybę palyginti Dienos pietų kainas Kėdainių ir Anykščių rajonuose. Valdininkas liko nustebintas…
D. Vaičiūno teigimu, taip jam galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes neatliko jokios detalesnės analizės.
„Jei jau mes Anykščiuose išgyvenam tokį pakilimo laikotarpį, tai aš įsivaizduoju, kad laiko klausimas, kai tos kainos susinormalizuos. Ir, tarkim, jei yra kokių dešimt įstaigų, kurios teikia maitinimo paslaugas, ir joms ypatingai sunku tarpusavyje dėl klientų, ir dėl kainų, ir dėl aptarnavimo, ir panašiai… Tai viskas puikiai matosi, kai išvažiuoji iš Anykščių rajono. Paprasčiausias pavyzdys – mes buvome Kėdainių rajone, kur išlydėjome į kelionę kinkinius. Užsukome papietauti. Tai aišku, kad Kėdainiuose kaip ir Anykščiuose kokybės lygis pakankamai aukštas – restoranuose viskas tvarkoje – bet Dienos pietų kaina, tikrai, yra ženkliai mažesnė nei Anykščiuose – vidutinė. Tai vėl – aš linkiu kuo daugiau uždirbti, kuo daugiau turistų, kuo daugiau klientų, bet dar labiau tų sveikų kainų. Įsivaizduoju, jog visa tai laikas sudėlios į savo vietas – konkurentai taps, tarkim, mažesniais konkurentais vieni kitiems ir panašiai“, – pastebėjimais pasidalino patarėjas.
Šiuo metu Dienos pietūs Anykščiuose kainuoja panašiai kaip ir didmiesčiuose bei kituose šalies kurortuose -vidutiniškai 4 – 5 Eur. Norintiems ko nors išskirtinio – kainos dvigubai didesnės ir labai panašios į europines.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.