Kokios spalvos interjere bus madingos 2021-aisiais?

Artėjant 2021-iesiems paskelbiama vis daugiau su jais susijusių tendencijų. Besidomintys interjero dizainu tikriausiai jau ne kartą spėjo pagalvoti, kokios gi spalvos bus madingos jame ateinančiais metais. Galbūt esate vieni iš tokių? Tuomet kviečiame susipažinti su spalvomis, kurios jau visai netrukus bus, o gal net jau ir yra itin populiarios interjere.

1. Jėgas susigrąžinti padedantys neutralūs atspalviai

Pastaraisiais metais interjere vis labiau pereinama prie neutralių pieno ir migdolų atspalvių, kurie yra priešprieša šaltesniems pilkiems tonams. Jie padeda sukurti ramią ir komfortišką gyvenamąją erdvę. Šilti atspalviai puikiai tinka kambario pagrindui, kuriame išryškinamos grindjuostės arba durys.

2. Ramybę skatinantys žemės tonai

Neutraliam 2021-ųjų interjerui skirti raminantys žemės tonai. Nepaisant to, kad yra pakankamai subtilūs, jie leidžia sukurti ypatingą namų įvaizdį. Tamsesni žemės atspalviai suteikia kambariui prabangos. Jie lengvai derinami tiek šiuolaikiškame, tiek klasikiniame interjere. Švelniai ruda yra lengvesnė, todėl labai tinka prie ryškių auksinių arba smaragdinių tonų. Toks derinys suteikia namų erdvei išskirtinės elegancijos ir rafinuotumo.

3. Sodrus žalių atspalvių peizažas

Ateinančiais metais interjere bus madingi įvairūs žali atspalviai. Dažnai jie siejami su gamta ir ramybe. Priklausomai nuo efekto, kurį norima išgauti, galima rinktis itin lengvus arba tamsius žalios spalvos tonus. Pirmieji ypač tinka interjero pagrindui, t. y. sienoms, antrieji – baldams arba aksesuarams. Pavyzdžiui, tai gali būti lietuviški minkšti kampai, sofos, dekoratyvinės pagalvėlės arba pledai.

4. Šildantys raudoni, slyvų ir šilkmedžio uogų tonai

Šiais laikais, kai visur tiek daug netikrumo, dažnai norisi šiltų spalvų, kurios praturtintų namų erdvę ir leistų susikurti asmeninę šventovę. 2021-aisiais labiau nutolsime nuo pakankamai šaltą įvaizdį kuriančių tamsiai pilkų tonų. Kur kas populiaresni ateinančiais metais bus šilti vyšnių, slyvų ir šilkmedžio uogų atspalviai, kurie pasižymi sodrumu ir leidžia sukurti ypač prabangią aplinką.

5. Natūraliai tobuli pigmentai

Sodrūs ir šilti rožinio tinko, degintos oranžinės ir prieskoninės ochros atspalviai padeda sukurti ryškų, tačiau natūralų interjero įvaizdį. Jie gali būti derinami tiek tarpusavyje, tiek su kitomis spalvomis. Manoma, kad šie išskirtiniai tonai suteikia pasitikėjimo savimi ir pozityvumo. Jie puikiai tinka norintiems sukurti modernią ir jaukią namų erdvę.

6. Jūros įkvėpti mėlyni atspalviai

2021-aisiais populiarumo sulauks ir mėlyni jūros atspalviai. Nepaisant to, kad yra šaltesni, jie padeda sukurti raminančią atmosferą. Dėl šios priežasties tokie atspalviai puikiai tinka ne tik svetainėje, bet ir miegamajame. Tie, kuriems patinka drąsus namų įvaizdis, mėlynus jūros tonus gali naudoti kambario sienoms. Jei norisi daugiau subtilumo, kambarį galima dekoruoti tokios spalvos aksesuarais: pagalvėlėmis, pledu ar kilimu.

Spalvos neatsiejama kiekvieno interjero dalis. Pasirūpinkite, kad jos būtų ne tik madingos, bet ir gerai apgalvotos. Papuoškite savo namus stilingais baldais ir aksesuarais – tegul leisti laiką ten būna gera.

Užsak. Nr. 2355

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.