Ko nori mūsų tėčiai? Dovanų idėjos Tėvo dienos proga

Kasmet, pirmą birželio sekmadienį, švenčiame Tėvo dieną. Jei mamą įprasta pradžiuginti gėlėmis, tenka pasukti galvą bandant atspėti, kas galėtų pamaloninti tėtį. Kiekvienas iš jų yra unikali asmenybė, tačiau yra vienas bendras bruožas, kuris aktualus beveik visiems. Dovanos vyrams turėtų būti praktiškos, naudingos ir lengvai pritaikomos kasdienybėje. Renkant dovaną tėčiui taip pat verta atsižvelgti ir į jo pomėgius. Siūlome keletą idėjų, kurios padės atspėti, ko nori mūsų tėčiai.

Tėtis pokštininkas

Jūsų tėtis yra giminės vakarėlių siela ir anekdotų kolekcionierius? Paskambinęs jums pokalbį pradeda nuo pokšto? Tokį žmogų pradžiuginti bus nesudėtinga – padovanokite jam puodelį, marškinėlius ar kojines su šmaikščiu užrašu. Aksesuaro tekstą galite sukurti patys arba pasidaryti tarp to, ką galima rasti parduotuvėse. Juokinga dovana tėčiui bus priminimas, kad vertinate jo humoro jausmą. O taip pat, praktiškas daiktas, kas kartą vilkint ar naudojant, primins jus.

Tėtis melomanas

Jei jūsų tėtis nepraleidžia nei dienos be muzikos, padovanokite jam vinilinę plokštelę. Laikais, kuomet garso įrašai keliasi į skaitmeninę erdvę, vinilinės plokštelės gali sukurti išskirtinę, autentišką, nostalgišką mėgstamų kūrinių klausymo patirtį. Jei jūsų šeimos melomanas jau turi vinilinių plokštelių grotuvą, teks tiesiog atsiminti mylimiausius šio žmogaus atlikėjus. O jei ne – tai dar viena dovanos idėja tėčiui, nors ir kur kas prabangesnė. Galbūt jūsų tėtis dažniausiai muzikos klausosi mašinoje – ieškokite CD įrašo. Laikas su mylima muzika, jūsų dėka, būtų kupinas malonių sentimentų, todėl kad skyrėte savo laiką ir energiją konkretaus įrašo paieškai.

Tėtis skaitytojas

Užaugote tėtį nuolat matydami su knyga ar laikraščiu rankoje? Jei jūsų tėtis yra aistringas skaitytojas, dovaną išrinkti nebus sudėtinga. Jei nežinote, pasidomėkite tėčio mylimu knygų žanru ir įteikite dovaną iš naujų knygų kategorijos. Tuomet bus didesnė tikimybė, kad dovanos gavėjas jos nebus skaitęs. Taip pat neprašausite pasirinkę kokybišką istorijos, politikos ar filosofijos veikalą. Negrožinės literatūros knyga iš tėčio dominančios srities taip pat yra puiki dovanos idėja.

Tėtis kompiuterinių žaidimų entuziastas

Nors kompiuteriniai žaidimai stereotipiškai priskiriami paauglių mėgstamai veiklai, tačiau tai yra laisvalaikio praleidimo būdas, kuriuo žavisi ir nemaža dalis tėčių. Galbūt jūsiškis yra vienas iš jų? Tokių atveju jūsų dovana nebūtinai turėtų būti kompiuterinis žaidimas. Rinkitės naudingus aksesuarus, tokius kaip pelės kilimėlis. Jei esate pasiryžę dovanai išleisti daugiau, dairykitės specializuotos įrangos: žaidimams pritaikytų ausinių, klaviatūros, patogios ir ergonomiškos kėdės. Neabejojame, kad tėtis įvertins, jog matote ir pripažįstate jo pomėgį.

Tėtis keliautojas

Kelionės ir žygiai yra dar viena daugelio tėčių mėgstama veikla. Jei jūsų mylimas žmogus vos grįžęs iš kelionės jau ima planuoti kitą, dovaną išrinkti jam taip pat nebus sudėtinga. Dairykitės kokybiško lagamino, ar žygių kuprinės, jei jūsų tėtis labiau vertina kelionės pėsčiomis. Taip pat jam neabejotinai pravers gertuvė, šiltos kojinės ar kiti naudingi aksesuarai. Dar viena idėja yra nutrinamas žemėlapis, kuriame galima žymėti aplankytas vietas.

Darbštusis tėtis

Būna tėčių, kuriems laisvo laiko pomėgiams lieka itin mažai, kadangi darbas ar verslas okupuoja didžiąją dalį dienotvarkės. Tokiam tėčiui išrinkite darbo knygą arba kokybišką rašiklį. Galbūt planuoklis prisidės prie to, kad savaitėje atsiras keletą laisvų akimirkų? Į darbo knygą galite iš karto įrašyti sekmadienio pietus su pasiilgusiais vaikais. Jei norite papildomai nustebinti tėtį, rinkitės mažiau įprastus variantus. Pavyzdžiui, akmens popieriaus užrašinę, ar knygelę, kuri būtų papildyta patarimais vadovams ar susiję su lyderystė. Dairykitės rašiklių, kurie turėtų ergonomišką dizainą, nerūdijančio plieno antgalį, būtų supakuoti į dovanų dėžutę.

Tik jūs geriausiai pažįstate savo tėtį ir žinote, kaip jį priversti nusišypsoti. Tikimės, kad  suteikėme jums papildomo įkvėpimo renkant apgalvotą ir praktišką dovaną. Nors visi tėčiai skirtingi, tačiau visi džiaugiasi savo vaikų dėmesiu ir rūpesčiu.


Užsak. Nr. 2579

Vienas komentaras

  1. butelka tėčiui geriausia dovana

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.