Ko nori moterys

 

Švęsdami ir sveikindami moteris su Kovo 8-ąją, paieškokime atsakymo … Yra tokia angliška legenda, kurią perpasakojo Sergejus Golovinas  – jaunas medžiotojas gaudėsi elnią ir įsiveržė į karaliaus valdas. Pagal įstatymą jis turėjo būti nubaustas mirtimi. Karalius pagailėjo jaunuolio ir sakė, kad sumažins bausmę, jei per metus tas atsakys į rūmų išminčiaus klausimą. Dingti nebuvo kur, sutiko. „Ko nori moterys?“,- štai tau klausimas į kurį turi surasti atsakymą“, – pasakė karalius.

Medžiotojas ilgai vargo, daugelio klausinėjo, bet atsakymo taip ir nerado, galų gale jam patarė pas raganą nueiti.
Ragana, žinoma, bjauri, troba jos smirdi, visa purvina ir sena. „Aš duosiu tau atsakymą, bet jei tavęs pasigailės, turėsi mane vesti“. Toks jau pasirinkimas – galva arba ragana, aišku, geriau ragana…
Jaunuolis sutiko ir ragana pasakė atsakymą: „Moteris nori pati nuspręsti, ko ji nori“.
Jaunuolis tą ir pasakė karaliui, išminčius palingavo galva… ir atsirado ragana, kuri išdėstė karaliui, kaip jaunuolis sutiko ją vesti. Viens du – surengtos vestuvės, visiems linksma ir juokinga, tik ne jaunikiui. Jau tiek prisiklausė…
Atėjo naktis, jaunuosius nusiuntė į kambarį. „Palauk, man reikia susitvarkyti“,- pasakė senė. Jaunuolis, nujausdamas būsimus įvykius, ėmė rimtai abejoti, ar teisingai pasirinko…gal geriau mirtis.
Žinoma, kaip būna pasakose, prieš jį stovėjo jauna ir graži moteris. „Nesistebėk, aš – tavo žmona. Dabar tau reikia nuspręsti, kaip tu nori: ar kad aš būčiau bjauri ir sena dieną visiems, o naktį pati nuostabiausia tau, ar puiki visiems dieną ir bjauri naktį tau?“.
Jaunuolis pasakė: “Pasirink pati, tegu bus taip, kaip nori“.
„Aš renkuosi būti puiki ir dieną, ir naktį“,- pasakė gražuolė.

Taigi, ko nori moterys? To paties kaip ir vyrai – pačios pasirinkti.
NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. Moterys nori bidono Kavarsko vandens.

  2. Manau visos moterys yra skirtingos, tačiau visos moterys tikrai ankščiau ar vėliau nori ištekėti. Pats merginai, neseniai pasipiršau, bet žiedelį buvo sunkoka išrinkti. Tačiau draugas pasakė kur pats pirko, tai ir aš ten pirkau pats, anot jo labai geros kokybės žiedai, o ir kaina adekvati, kaip tokiam pirkiniui. Begalė žiedų visų skoniui patenkinti. Labai ir mano išrinktajai patiko.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.