Knygos leidėjai tiki anykštėnų gerumu

Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros   skyriaus  vedėja Audronė Berezauskienė „Šileliui“ pasakojo, kad tęsiasi lėšų rinkimas  biobibliografinio žodyno „Anykščių kraštotyrininkai“ antrajai daliai išleisti. Ši knyga bus skirta neseniai mirusios kraštotyrininkės Irenos Seliukaitės atminimui.

„Darbai vyksta, tiek maketavimas, tiek lėšų rinkimas. Tikiu, kad darbą padarysime iki galo ir tikiu bei stebiuosi anykštėnų gerumu. Lėšų aukoja patys įvairiausi žmonės“, – sakė A. Berezauskienė.
Biblioteka su Anykščių Teresės Mikeliūnaitės kraštotyros draugija 2016 m. parengė ir išleido biobibliografinio žodyno „Anykščių kraštotyrininkai“ pirmąją dalį.
Šiais metais Anykščių rajono savivaldybės kultūros tarybos nariai nutarė antrajai kraštotyrininkų knygos daliai neskirti pinigų, motyvuodami, kad užtektų knygą patalpinti interneto erdvėje. Bibliotekininkai nusprendė nepasiduoti ir išleisti antrąją knygą rėmėjų lėšomis.
Knygai išleisti reikia 2000 Eur. Norintys paaukoti pinigus gali pervesti į Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos sąskaitą  LT18 7044 0600 0212 7469  įrašę žodžius: „Anykščių kraštotyrininkai. Antroji dalis“. „Visus rėmėjus įrašysime į knygos leidimo rėmėjų sąrašą“, – sakė A. Berezauskienė.

Linas BITVINSKAS

6 komentarai

 1. Bravo, Audrone.

 2. iš tikrųjų biblioteka ir jos filialai gauna nemažai lėšų už patalpų nuoma. Paskaičius reklamas kiek bibliotekose jogos treniruočių vykdoma. Taigi ne už skaitytojo bilietą visa tai.

 3. Nereikia tokiu knygu, niekam neidomu tie krastotyrininkai. Geriau jau kokia knyga apie seksa isleistu.

  • Žinom, kad apie seksą rašė Žilvinas – Pranas Smalskas, kuris už nuopelnus kultūrai, kultūros tarybos rekomendavimu ir balsų daugumne tik apkakojo bet i a gavo savivaldybės įsteigtą Teresės Mikeliūnaitės premiją. Už tai Žilvinas visus „patvarkė“.
   Kraštotyrinikų žinynas nesužavėjo kultūros tarybos tai ir negavo finansavimo. Patys kalti, kad vietoj sekso pasirinko žinyno sudarinėjimą.

 4. Jurgis su ziemine kepure

  Tegul Audrone ramiai siltai sedi bibliotekoje (kol neismete), pamaldziai bezda, o tokiu knygu nereikia. Tad moteriske tegul nepersistengia.

 5. Sveiki,
  galėčiau finansuoti leidinio tiražą. Parašykite išsamiau, kur ir kaip naudosite gautas lėšas.
  Pastaba: nepageidauju būti viešinamas rėmėjų sąraše. Remčiau ne reklamos tikslais.

  Su pagarba

  Petras D

  Tel .: +7 (812) 314 7859
  Санкт-Петербург

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.