Klasika nesensta

Į „Šilelio“ redakciją užsukęs Anykščių kultūros centro režisierius Jonas Buziliauskas padėkojo, kad „Nykščių“ portale, dar teatro kolektyvui negrįžus į Anykščius, jau buvo patalpinta informaciją apie tai, jog Varėnos kultūros centre vykusioje Lietuvos mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“, kuomet ryškiausiems mėgėjų teatro kūrėjams buvo išdalintos devynios „Tegyvuoja teatras“ statulėlės, Anykščių KC teatro pastatytas spektaklis A. Vienuolio „Prieblandoje“ (rež. J. Buziliauskas) buvo pripažintas „Ryškiausiu sezono nacionalinės dramaturgijos pastatymu“.
Nominacijoje „Ryškiausias sezono pagrindinis moters vaidmuo“ geriausiai buvo įvertinta ir laureato statulėle apdovanota to paties spektaklio Gaškienės vaidmens atlikėja Audronė Pajarskienė.
Paklaustas, kokie įspūdžiai iš teatro šventės ir kokį spektaklį dabar žada statyti  J. Buziliauskas sakė, kad šventė buvo puiki. „Kai gavome apdovanojimą, dar kartą įsitikinau, jog klasika nesensta: nei Viljamas Šekspyras, nei Antanas Vienuolis, nei Justinas Marcinkevičius, nei kiti klasikinės dramaturgijos autoriai. Kai dirbau Rokiškio KC, šio spektaklio nestačiau. Anykščiuose pabandžiau pirmą kartą. Padariau tikrai gerai, nieko keisti nebereikia.  Kai padarai gerai, geriau nebesigauna. Dirbsime toliau, spektaklių dar tikrai bus“, – pažadėjo režisierius.
Dalina RUPINSKIENĖ

4 Komentarai

 1. Koks mandagus žmogus iš apsivogusių bičių komiteto.

 2. ka cia pezi, Pajarskiene jokiam komitete nebuvo

  • Atsakymas

   Į „Šilelio“ redakciją užsukęs Anykščių kultūros centro režisierius Jonas Buziliauskas padėkojo,
   Skaityti reikia mokėti

 3. Ačiū už Jusų įdėtą darbą. Džiaukimės tokiu režisieriumi. Nusipelnote apdovanojimų visas teatro kolektyvas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.