„KKSC–Elmis“ rungtynių pabaigoje nusileido Alytaus klubui

Anykščių „KKSC–Elmio“ ekipai nepasisekė parsivežti pergalės iš Alytaus.

Sekmadienį vykusiame „TOPsport–RKL“ lygos B diviziono B grupės susitikime mūsų miesto komanda 66:72 nusileido „SRC–Dzūkijos“ krepšininkams.

Pirmojo kėlinuko pabaigoje anykštėnai įgijo keturių taškų persvarą (18:14), o įpusėjus antrajam ketvirčiui po Tautvydo Jodelio tritaškio pirmavo 24:14.

Visgi alytiškiai atsitiesė – E. Švelgino ir R. Sasnausko pastangomis rezultatas buvo išlygintas (24:24).

Komandos kovojo taškas į tašką, kol trečiajame kėlinuke „SRC–Dzūkija“ susikrovė solidesnį pranašumą (33:44). Ramūno Šližio auklėtiniai atsigriebė – spurtavo ir beveik išlygino rezultatą (48:50).

Atkaklios rungtynės tęsėsi iki pat paskutinio teisėjo švilpuko – likus žaisti 35 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos T. Jodelis tritaškiu dar labiau priartino ekipą (66:67). Vis dėlto mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidė alytiškiai, kurie šventė pergalę 66:72.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 22, Ž. Žiukas 14, D. Radžiūnas 13, A. Jakštonis 6, G. Šniaukštas 5, G. Žiukas 4, E. Sriubas 2.

„SRC–Dzūkija“: E. Švelginas 24, R. Sasnauskas 21.

Kitas rungtynes „KKSC–Elmis“ žais vasario 6 dieną, kai svečiuose susitiks su Ignalinos „Vilkakalnio“ klubu.