„KKSC–Elmis“ pergalingai pradėjo RKL ketvirtfinalio seriją

Anykščių „KKSC–Elmis“ sėkmingu pasirodymu pradėjo RKL lygos B diviziono ketvirtfinalio seriją.

Sekmadienį Ramūno Šližio auklėtiniai po pratęsimo išvykoje 82:81 įveikė Skuodo „KKSC–Kuršasta“ ekipą.

Reto atkaklumo rungtynėse didesnės persvaros nepavyko įgyti nė vienai komandai. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 sekundes šeimininkai dar turėjo 2 taškų persvarą, tačiau pražangą išprovokovęs Žygimantas Žiukas neklydo atakuodamas nuo baudų metimo linijos – 73:73.

Pratęsimo metu tritaškį įmetė T. Jodelis, itin svarbius taškus pelnė B. Steponėnas. Būtent veterano dvitaškis papildomo laiko pabaigoje suteikė „KKSC–Elmiui“ lemiamą persvarą (82:81), o Skuodo komandos bandymas skriejo pro šalį.

Anykščių klubo gretose jau rungtyniavo rankos traumą išsigydęs gynėjas Paulius Martinonis, kuris aikštėje praleido 23 minutes.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 12 dieną 19.45 val. „Nykščio namų“ arenoje.

Poroje žaidžiama iki dviejų pergalių, o laimėtojas užsitikrins vietą B diviziono finalinio ketverto turnyre.

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas 26 (8 atk. kam., 6 rez. perd.) , T. Jodelis 17 (5/11 trit.), D. Radžiūnas 15 (10 atk. kam.), B. Steponėnas 10, G. Šniaukštas 6, G. Žiukas 4, P. Martinonis ir E. Sriubas po 2, S. Butkys taškais nepasižymėjo.

„KKSC–Kuršasta“: P. Mitkus 15, D. Martinkus 13.