„KKSC–Elmis“ pergalingai pradėjo RKL aštuntfinalio seriją

Anykščių „KKSC–Elmio“ ekipa sėkmingai startavo RKL lygos B diviziono atkrentamosiose varžybose.

Antradienį Ramūno Šližio vadovaujama komanda savų sirgalių akivaizdoje po pratęsimo 84:81 palaužė Klaipėdos „VKKM–Neptūno“ klubą ir aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Pirmajame kėlinyje nė vienai ekipai nepavyko susikrauti didensės persvaros – po dešimties minučių rezultatas buvo lygus 19:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo B. Steponėno ir T. Jodelio metimais, o Anykščių komanda šovė į priekį 28:21. Klaipėdiečiai atsakė taikliais metimais, tačiau prieš ilgąją perstrauką anykštėnai išlaikė pranašumą (43:34).

Trečiajame kėlinyje gausūs „KKSC–Elmio“ gerbėjai toliau aktyviai palaikė ekipą, o aikštėje viskas klostėsi puikiai – po krepšiu karaliavo B. Steponėnas, savo žodį tarė Ž. Žiukas bei A. Andriejauskas (60:45). Vis dėlto „VKKM–Neptūnas“ nenuleido rankų ir svečiai naudodami aktyvią gynybą pradėjo mažinti atsilikimą (69:66, 37 min.).

Rungtynių pabaigoje nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo ir buvo žaidžiamas pratęsimas, kurio metu savo pranašumą įrodė Anykščių žaidėjai – 84:81.

Antrasis serijos mačas vyks balandžio 2 dieną 15.30 val. Klaipėdoje.

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas (12 rez. perd., 9 atk. kam.) 18, T. Jodelis 17, D. RAdžiūnas 16 (9 atk. kam.), B. Steponėnas 13, G. Žiukas 8, A. Andriejauskas ir E. Sriubas po 3.

„VKKM–Neptūnas“: A. Brazauskas 21, M. Abrutis 14.