„KKSC-Elmis“ pergale baigė pasirodymą RKL lygoje

Paskutinėse  Anykščių „KKSC-Elmio“ komandos RKL sezono rungtynėse „Nykščio namų“ arenoje vyko tikra krepšinio drama. Šeštadienį Ramūno Šližio auklėtiniai po pratęsimo 71:65 (17:13, 12:20, 12:12, 23:19, 7:1) nugalėjo Lietuvos kurčiųjų sporto klubą.

Rungtynes anykštėnai pradėjo taikliai metimais ir pirmavo 9:5. Po J.Banio taškų „KKSC-Elmio“ klubas bandė atsiplėšti – 15:8. Vilniečiai nepasimetė ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (17:13).

Antrajame kėlinyje LKSK pasinaudojo nesėkminga šeimininkų atkarpa ir išsiveržė į priekį – 29:33.

Po ilgosios pertraukos rezultatas augo pamažu ir prieš lemiamą ketvirtį sostinės klubas išlaikė pranašumą – 41:45.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „KKSC-Elmio“ komanda surengė spurtą ir panaikino svečių turėtą 6 taškų persvarą.

T. Jodelio, G. Šniaukšto ir G. Žiuko taškai leido R.Šližio vadovaujamai komandai artėti prie pergalės – 60:57 (39 min.). Vis dėlto LKSK nenuleido rankų ir paskutinę sekundę K.Birieta rezultatą išlygino – 64:64.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio metu „KKSC-Elmio“ ekipa pademonstravo geležinę gynybą ir praleido vos vieną tašką. Anykščių klubas 71:65 nugalėjo varžovus, o galutinė ekipos vieta RKL lygos B diviziono B grupėje paaiškės po kitų klubų rungtynių.

„KKSC-Elmis“: T.Jodelis (7 atk. kam.) 21, G.Šniaukštas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir G.Žiukas po 11, J.Banys ir P.Leonavičius po 8, J.Guobužas 5, S.Butkys 4, Ž.Žiukas 2, E.Bartaševičius 1.

LKSK: K.Birieta 18, L.Sankauskas 17, G.Žukas 14.