„KKSC–Elmis“ pasiekė svarbią pergalę Vilniuje

Šeštadienį Anykščių „KKSC–Elmio“ (9/4) krepšininkai žaidė svarbias „TOPsport–RKL“ lygos rungtynes prieš Vilniaus „Ryto–MRU“ (8/6) ekipą.

Svečiuose rungtyniavę anykštėnai po atkakios kovos pasiekė pergalę 77:68 ir sustiprino savo galimybes išlaikyti trečiąją B diviziono B grupės vietą.

Susitikimo pradžioje sėkmingiau žaidė perspektyvieji vilniečiai, tačiau „KKSC–Elmis“ D. Radžiūno ir P. Martinonio pastangomis prisivijo varžovus (7:8).

Netrukus įsibėgėjo svečių kapitonas T. Jodelis, o paskutinis žodis pirmajame kėlinyje priklausė Ž. Žiukui, kuris likus žaisti dvi sekundes persvėrė rezultatą R. Šližio auklėtinių naudai – 19:16.

P. Martinonis smeigė du tritaškius, tačiau „Rytas–MRU“ neleido varžovams pabėgti (35:30). Prieš ilgąją pertrauką anykštėnai pirmavo 40:37.

Trečiajame kėlinyje „KKSC–Elmis“ įgijo 11 taškų pranašumą, bet šeimininkai sugebėjo sugrįžti į rungtynes (57:52).

Lemiamo ketvirčio pradžioje vilniečiai jau kėsinosi rezultatą persverti, tačiau Ž. Žiukas net tris atakas paeiliui baigė prasiveržimais ir pranašumas buvo išlaikytas. Netrukus tritaškį pataikė T. Jodelis, rezultatyviai sužaidė kamuolį atkovojęs A. Jakštonis, o svečiai šventė pergalę 77:68.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 23 (5/9 trit.), Ž. Žiukas 18 (9 rez. perd.), D. Radžiūnas 12, P. Martinonis 10, A. Jakštonis 8, E. Sriubas 4, G. Šniaukštas 2.

„Rytas–MRU“: L. Klimas 15, M. Babraitis 14.

Vasario 17 dieną abi ekipos kovos tarpusavio mače Anykščiuose, kuris prasidės 19.30 val. Numatoma tiesioginė transliacija Anykščių KKSC socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.