Kirto Andriui Tapinui

Anykštėnams dėl įvairiausių savo gyvenimo epizodų gerai pažįstamas žurnalistas Kristupas Krivickas pasisakė dėl facebook`o žvaigždės provokacijų žinomų menininkų atžvilgiu.

Praėjusią savaitę A. Tapino kolegos iš  “Laisvės TV” skambino Gintarui Rinkevičiui, Andriui Mamontovui, Daliai Ibelhauptaitei, Giedriui Kuprevičiui, Arūnui Sakalauskui ir kitiems menininkams bei bandė iš jų išgauti ką nors negražaus apie Lietuvą.

„Garsiausi šalies menininkai: “Tapinas sėja nepasitikėjimą ir skaldo visuomenę”. Pasirodo kartais net prezidentai klysta. Fb (red.: facebook`o) prezidentai“, – savo paskiroje parašė K. Krivickas.

Dar anksčiau jis paliko tokį įrašą: „Atnaujinta: Naujausiais duomenimis Tapinas atsiprašė įžeistų menininkų. “Ar Tapinas atsiprašys įžeistų menininkų? Baikit, nemanau. Ir dar keli dalykai: Tapino internetinės televizijos “Laisvės TV” laidos “Laikykitės ten…” auditorija per metus sumažėjo daugiau nei trigubai, o kai kuriais atvejais ir dar daugiau. Prieš metus laidos epizodai buvo peržiūrimi ir 150 000, ir 200 000 kartų, o dabar vos 30 000 – 50 000. Taip pat su kiekviena diena mažėja ir Tapino profilio Feisbuke sekėjų. Ne dramatiškai, bet mažėja. Ir patronų, kurie finansiškai remia Tapino “Laisvės TV” Patreon.com platformoje irgi nebeužtenka nusistatytiems finansiniams tikslams pasiekti – reikia 21 000 dolerių, o surenka apie 14 000. Kokia išvada? Nežinau. Gal ir nieko tokio, bet minčių jau kyla visokių“.

6 Komentarai

  1. juokias puodas, kad katilas juodas

  2. gerai, kad ne žmonai kirto

  3. nukirstu tapina , visgi karatistas…

  4. Šaunuolis, Krivickas ! Ne koks i6šplerpes savanaudis senis…

  5. Viešintiškis iš Kauno

    Rinkite K. Krivicką prezidentu ir viskas bus…… OK.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.