Kibo į atlapus

Neformalus opozicijos lyderis Donatas Krikštaponis radijo stoties „Nykščiai FM“ laidoje „Savaitės aktualijos“ Anykščių rajono merui Kęstučiui Tubiui daugiausiai priekaištų turėjo dėl to, jog jis, neva, nesilaiko priešrinkiminių pažadų. Tuo tarpu rajono vadovas atsikirto, jog darbas tapo gerokai produktyvesnis, kai nebereikia sprendimų derinti su jokiu partijos skyriumi.
Jau dveji metai praėjo po savivaldos rinkimų. Ta proga D. Krikštaponis į studiją įžengė nešinas rinkimine programa, kuri, politiko teigimu, yra nevykdoma.
„Geras vadovas gali vadovauti ir lepindamasis pliaže. Darbai nesustoja“, – taip socialdemokratas reagavo į mero žodžius, jog jam nepasisekė su ankstesne komanda, o dabar dirbti tapo gerokai paprasčiau.
Diskusijos metu paliesti komunalinių atliekų, šilumos ūkio, švietimo ir renovacijos klausimai.
Pašnekovai sutarė, jog šiukšlių išvežimo ir mokesčių surinkimo tvarka labiausiai tobulintina dėl ūkininkų bei verslininkų, kurie valdo didelius plotus pastatų, o veiklos dažnai ten dėl vienų ar kitų priežasčių nevykdo.
Daugiausiai aistrų ir apsižodžiavimų kilo, pradėjus kalbėti apie praėjusios valdžios vykdytas statybas. K. Tubis papasakojo, jog pas jį jau buvo atvykę net trys klebonai, kurie guodėsi dėl kiaurų maldos namų stogų. Pasirodo jie remontuoti vos prieš kelerius metus. Be to, daugelyje objektų iš išorės naudotos tik vidaus apdailai tinkamos medžiagos.
„Savaitės aktualijos“ su valdančiųjų pozicija ir opozicija šį ketvirtadienį, kovo 23-ią dieną, 16-tą valandą per radijo stotį „Nykščiai FM“.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.