Kęstutis Tubis: Viską vertinsime tik teisiškai

Taip rajono vadovas kalbėjo apie situaciją, jei teks susipažinti su vis dar galimai Anykščių verslo informacijos centro direktorės Renatos Gudonienės pageidavimu panaikinti jos ankstesnį prašymą atleisti iš užimamų pareigų. Vakar su tokiu oficialiu raštu rajono vadovas dar nebuvo susipažinęs, nes paprasčiausiai jo nematė. Tuo tarpu skandalo epicentre atsidūrusi R. Gudonienė tvirtina, jog ankstesnis sprendimas buvo per daug skubotas, o ar pateikė naują pareiškimą, neatsakė.

Taip pat R. Gudonienė nepanoro gilintis ir į tai, kodėl buvo nusprendusi trauktis.

„Pasvėriau visas aplinkybes ir įvertinau, kad aš paskubėjau. Atsisėdau, viską ramiai pergalvojau… Yra tokia lietuvių liaudies patarlė – rytas protingesnis už vakarą. Ir viskas. Tiesiog per daug greitai priėmiau sprendimą“, – sakė R Gudonienė ir nesiėmė vertinti savo galimybių sugrįžti į ankstesnes pareigas. Taip pat moteris tvirtino, jog vakar nebendravo nei su administracijos vadovais, nei su meru.

Rajono meras Kęstutis Tubis redakcijai paaiškino, jog remiasi tik įstatymais.

„Vidaus audito metu rasta pakankamai daug pažeidimų. Jie buvo pristatyti, aptarti – dalyvavo ir administracijos direktorius, ir auditorius, patarėjai – na, ir direktorė negalėjo pateisinti ar paaiškinimų pateikti pagal nustatytus trūkumus. Po to parašė pareiškimą išeiti iš darbo. Tai pateikė tokį prašymą, ir aš jį patenkinau“, – teigė K. Tubis.

Meras taip pat kol kas nepanoro atskleisti kokio masto pažeidimai užfiksuoti įstaigoje – finansiniai, drausmės ar kt.

„Dabar nenorėčiau to pasakyti, bet kalba eina apie dalykus, kurių nebuvo praeityje“, – sakė K. Tubis ir pridūrė, jog gavus R. Gudonienės prašymą, naikinti ankstesnį apsisprendimą išeiti iš darbo, situacija bus vertinama tik teisiškai.

8 komentarai

 1. Kadangi dalyvavo ir administracijos direktorius, ir auditorius, patarėjai, skaitytojai nori žinoti kas patarė užantspauduoti ofisą ?

 2. Gerai supratome

  Kalba eina apie dalykus, kurių nebuvo praeityje. Ar tai reiškia, kad ateityje visados bus užantspaudojamos durys ?
  Ar ateityje naudojant treisines priemones visiem atleistiesiems reiks nualpi ? Visiems prireiks medikų pagalbos ?

 3. Buvo visi tik nebuvo vicemero. Sigutis nekaltas.

 4. Saulius Rasalas

  Istorija kartojasi ? Prieš metus #taskuriampatinkameluoti spaudai melavo, kad mano pareiškimo atsistatydinti nėra matęs akyse.

 5. Nu va kva kva...

  Rasalai, na kam tu beįdomus ?

 6. ocho kaip iškilo paukštis,duris anspauduoja

 7. Paaiškėjo.Dėkui V. Juodeliui už puikų klausimą

  Meras prisipažino, kas teisės nepaisė.
  „Jeigu mes b ū t u m e pagal t e i s ę nustatę terminus per kurį laiką, būtų sirgusi pusę metų ir daugiau ir būtume tempę tuos reikalus ilgiausiai. Todėl buvo priimtas sprendimas“

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.