Kęstutis Tubis: “Man gaila Anykščių rajono ir rajono žmonių“

Opozicijos lyderis Anykščių rajono taryboje Kęstutis Tubis sako, kad jį verčia šiurpti dabartinės savivaldybės vadovų veiklos metodai ir tai, kaip per metus pasikeitė atmosfera Anykščiuose.

Paprašytas pakomentuoti, ką jis mano apie dabartinę situaciją rajone, K.Tubis teigia, kad jam nemalonu stebėti, kaip tolstama nuo demokratijos principų. „Manau, kad grįžtama net ne į komunizmą, bet į feodalizmą, kai yra tik ponas ir baudžiauninkai. Kalbėti Anykščiuose gali tik tie, kurie gali nebijoti dėl savo darbo vietos. Lenkiu galvą prieš Juozą Ratautą, kuris kritikavo ir mūsų  sprendimus man būnant meru, parodė ir dabar, kad turi stuburą, ir užsistojo persekiojamą žmogų. Taip pat ir Alvyda Verikienė yra laisva kalbėti, o pasižiūrėkite, kiek per metus žmonių turėjo palikti darbo vietas, patyrė psichologinį spaudimą. Sakykim, Alvydas Gervinskas nukentėjo tik todėl, kad tariamai buvo „Tubio žmogus“. Bet pagalvokim, juk jis visą gyvenimą Anykščiuose dirbo, buvo Anykščių meras, o prisijungė prie komandos pamatęs, kaip ir kas daroma. Ir vien todėl jis tapo nepageidaujamas. Tai raganų medžioklė, kuria užsiima dabartinė rajono valdžia“, – sakė K. Tubis.

Paklaustas, ar ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas irgi traktuojamas kaip „Tubio žmogus“,  K. Tubis teigė, kad A. Vasiliausko iki konkurso į ligoninės direktoriaus vietą jis nebuvo matęs. „Pradėkim nuo to, kad negali būti nei Tubio, nei Žiogelio, nei Obelevičiaus, nei partijos žmonių. Argi galima taip žiūrėti į žmones?  A. Vasiliauską pirmą kartą sutikau per konkursą. Dabar rajone matau susidorojimą su atskirais žmonėmis, kai net neaišku, kas už tai atsakingas – daugiapartinė hidra neprisiima atsakomybės. Sakykim, tas pats A. Vasiliausko ligoninės plano nepatvirtinimas. Komitetai pritarė, tačiau rajono taryboje balsuojama prieš.  Nematau logikos ir nepažįstu rajono tarybos narių, su kuriais dirbome ir praeitą kadenciją“, – stebėjosi K. Tubis.

„Man gaila Anykščių rajono ir rajono žmonių, kai rengiami konkursai su specialiai pritaikytais kriterijais tik reikalingiems žmonėms, o apie jokią skaidrią atranką net negalima kalbėti, kad nugalės konkursuose pats kvalifikuočiausias, kai atsirado baimė dėl savo darbo vietų, kai negalima išsakyti kritikos“, – sakė opozicijos lyderis K.Tubis

Linas BITVINSKAS

57 komentarai

 1. Visgi įdomu,

  kiek metų sėdės šitas „LYDERIS“, greičiau teismai pradėtų normaliai dirbti, o ne visokių koronių bijodami, vilkintų eigas.

  • JEI MOKATE RUSIŠKAI...

   Tremtyje augusiam K.Tubiui ir kitiems Sibiro tremtiniams skiriu: https://www.youtube.com/watch?v=PmUCq7TUAUQ Lenkai, moldavai, latviai…

  • Kaip ir viskas, kas lieka nepaaiškinta, dviejų pareigūnų nužudymas kolektyviniuose soduose, apaugo įvairiausiais gandais. Vieną, iš tiesų šokiruojančią nužudymo versiją, pateikė Sergėjaus Piskunovo tėvai. Nušauto policininko mama iškart po laidotuvių žurnalistams kalbėjo: „Nužudė tik savi. Aš daugiau nenoriu sakyti, kad ten kokie svetimi atėjo“. Paprašyta patikslinti, motina paminėjo dvi pavardes. „Tubis ir Račkauskas davė užsakymą. Ir viskas. O toliau jau aišku, kas“.Ivykiai sukrete Lietuva, pasidomekit zmones kokius velnius i savo rajona issileidziam. Kodel jis nebaudziamas uz tulpininkavima?

 2. 100% su Buvusiu meru .Darosi labai blogi dalykai .

 3. Man gaila taves.

 4. Labai gaila Jusu Gerb.K.Tubi,Jus buvote nuostabus Meras,buvo tvarka visur.Pritariu Jums šimtu procentu,kuo tolyn ,tuo blogyn.

 5. Metų melagis

  Visi mato, kad meluoji ir neraudonuoji. Kodėl nėra pažymėta rinkiminė agitacija?

 6. Atsirado demokratijos gynėjas. Vos neapsivėmiau skaitydamas. Šita valdžia kol kas atleido bene vienintelį Gervinską, ir tai anas savo noru išėjo. O kiek atleido Tūbis? Dešimtis, be išeitinių, grasinant, darant spaudimą ir pan. Kiek išvarė į pensiją per prievartą, kažkodėl paliekant pensininkus kėgėbė informatorius… Galėtų ir kiti nukentėję pasidalinti Tubio darbo metodais.

 7. 1. Tai rinkimų agitacija. Manau, kad bus apskųsta VRK.
  2. Palyginus situaciją prie šitos valdžios su 4 metus besitęsusiu košmaru prie Tubio, tai dabar ramybė. Vėl juda projektai, atėjo investitoriai, nes visi bijojo tirono.

  • Primename,kad komentarai skirti išsakyti nuomonei, o ne kiršinti. Šiek tiek praplėškime komentatorių paslapties skydą – 4 komentarai (pasirašė – Rinkėja, Linas, Nukentėjęs, Visgi įdomu), IP rodo, kad atkeliavo iš Anykščių savivaldybės. Baigėsi darbo valandos, baigėsi ir komentarai iš ten.

   • Anykščių savivaldybė

    Tai kas čia neaišku, kas savivaldybėje Linas ir jo pati – Rinkėja? O Visgi įdomu ir Nukentėjusių kiek dar likę?

 8. Apie konkursus tai jau galėtų patylėti Tubis, prie jo visus konkursus laimėjo tik Tubio draugai pensininkai – policininkai ir draugai.

 9. Nuseno, pasidarė sentimentalus. Gal net, kaip koks Gražulis, ašarą nuleis… Dieve, Dieve, o toks stiprAs buvo

 10. Gerbiamas mere, kai Vaiginas rašė planą apie ligoninės strategiją, ar vaikėte jį, kad su tuo planu atbėgtų bent 20 kartų, nors jūsų santykiai nebuvo patys geriausi. Dar įdomu, kaip sekėsi dirbti su buvusiu vicemeru Obelevičiumi. Klusnus juk žmogus?

  • Asakymas į Įdomu

   Prašom, priminsime.Ką ten galop nušalintasis meras vaikė – ne tas žodis! Tubis su Gališanka ir kitais pakalikais ultimatyviai liepė Vaiginui PER NAKTĮ akušerijos uždarymo strategiją parengti, ir ji buvo ryte pateikta! Tai laaabai akivaizdus“demokratiškojo“ Tubio poelgių pavyzdys. Taip“demokratiškai“ buvo su grasinimais presinguoti trauktis iš darbo ir sporto centro direktorius, ir turizmo informacinio centro direktorė, ir daug kitų.

 11. man eiliniam matosi,kad keli asmenys tie patys rašo komentarus. Gal jau laikas paviešinti . Matosi,kad bijo,o jeigu bus išrinktas p.Tubis į seimą tai ir darkosi rašinėdami.

 12. tai negi prieš rinkimus liberalų spauda draugeliais patampa ?

 13. Šiek tiek praplėškime komentatorių paslapties skydą – 2 komentarai (pasirašė – Sutinku ir ——), IP rodo, kad atkeliavo iš IP registruoto Maišiagaloje .

 14. Pagaliau prisipažino

  “….kai rengiami konkursai su specialiai pritaikytais kriterijais tik reikalingiems žmonėms, o apie jokią skaidrią atranką net negalima kalbėti, kad nugalės konkursuose pats kvalifikuočiausias, kai atsirado baimė dėl savo darbo vietų, kai negalima išsakyti kritikos“. Tai čia Tubis apie savo meravimo laikus pasisakė, pripažino.

 15. Labai gailaKęstuti jūsų buvote geras žmogus o Obuolys baigia mus visus nuskandinti.

 16. Greiciau jo kalejiman!!!!

 17. Labai teisingi žodžiai.
  Bet kokie žmonės tuomet balsavo, gal jiems taip yra gerai.
  Mes jauni visada pasigesim jūsų Mere, jus juo ir liksite, žinome, kad buvo daug gera daroma.

 18. o man buvo gaila,

  tų keturių metų, kai buvai meru ir griovei rajoną iš visų pusių.

 19. Šiaip tai už šmeižtą savivaldybė galėtų paduoti Tubį į teismą. Teigiama apie kažkokias neskaidrias atrankas, nors seniūnu po atrankos tapo Tubio komiteto sąrašo žmogus. Apie Gervinską patyliu, nes jį turėjo atleisti ne savivaldybė, o suimti STT ir pprokuratūra, nes jis nusipirko direktoriaus postą: sumokėjo Tubio komitetui, atrodo, 1500 eurų ir buvo paskirtas direktoriumi.

 20. Geras žmogus ir miesto šeimininkas

  100% pritariu Kęstučio nuomonei ir tikiuosi jį pamatyti ne tik seimo nariu , bet dar kartą Anykščių meru. Juk visi matom , Anykščiai nyksta , reikia tikro šeimininko…Dabartiniai , geriau patylėsiu…

 21. Net kraupu skaityti šias nesamones, žmogus parašė visą tiesą kaip buvo prie jo, nes prie jo žmonės drąstiškai buvo atleidžiami, protekcionizmas juodas – subinės nelaižai ir žodžio neturi, visas rajonas buvo prigrasintas ir kiekvienas žmogus susiduręs su savivaldybės darbuotojais tai gali pasakyti. O dabar skiedžia, kad kiti tokie blogi, net nesivargino sugalvoti kažkokių argumentų, tiesiog parašė koks jis buvo ir pritaikė kitiem. Humoristas iš sudegusio teatro and baudžiamojo suolo klasėje.

 22. Reiktų klausti A.Gusto dėl konkrečios diagnozės.

 23. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Na ir kieta Anyksciu aukstoji kulturine rase ES lesu suformuota kas matosi is komentaru 🙂 Kas idomu jie neturi ne maziausia suvokimo kad tokio pasaulio kuriame jie ruosiasi gyventi, NEBUS. Bet is kur pas juos bus pasaulio realus suvokimas, kai jiems nuo pat nepriklausomybes pradzios Panevezio autoritetai tulpes uzaugino, tik ne ten kur daugiausia sviesos, o ten kur daugiausia trasos.

  Ir kaip visad kuo intelektas, kaip cia svelniai issireiskus din din, tuo geresni psichatrijos ekpertai.

 24. aš manau, jei Anykščiai ir nusmuko žemyn, tai tik tuo metu, kai rajonui vadovavo gerb K.Tubis.

 25. Atsirado gi teisuolis. Gal tau Tubi primint visus konkursus? Kaip vyko ir kas laimėjo?
  Šlykštu skaityti Tubio sapaliojimus.

  • To-Anykštėnas

   Jeigu pačiam nepatinka Kęstutis neskaityk , bet kam įžeidinėti ??? Pats tamsta tikriausiai irgi nesi paskelbtas šventuoju , todėl kramtyk ką suoki…

 26. Pasirodo, kad Tubis teisus.

 27. Kaip liaudis sako: kuom pats kvep, tuom ir kitus tepa. Kai Tubį išsivedė STT, visi lengviau atsikvėpė, o kai kas net meldėsi, kad tironas negrįžtų. Juozai, verikėnės ir panašūs, kur jūs buvote tuos 4 metus, kai Tubis persekiojo ir mėtė iš darbo geriausius specialistus ir vadovus? Bijojote. Dabar mat demokratija… Tas pats Tubis greičiausiai kursto Vasiliauską, bando pasinaudodamas silpnu žmogeliu krautis politinį kapitalą. Tai taip šlykštu, manote nesupranta šito žmonės.

 28. LED nukankintas centro gyventojas

  Pataisykite, jei klystu. Savo laiku įrengtas LED ekranas Anykščių rajono savivaldybės biudžetui kainavo 46 tūkstančius 657 Eur. Už tokią sumą Anykščiuose galima nupirkti du butus. Kai opozicija stebėjosi tokiu neūkiškumu, tai Tubis garantavo, kad ekranas atsipirks. Dabar jau žinome, kad per 2019 metus ekranas uždirbo 3 256 eur, per 2018 – 85 eur. Priminkite per kiek žadėjo Tubis, kad atsipirks ekranas? Dabar atrodo, kad reiks 15 metų, kad atsipirktų, neatsižvelgiant į tai, kad jis dar naudoja elektros energiją.
  Kaip suprantu, dabar Tubis stebisi, kad tuo metu iš baimės, jog bus keršijama, tarybos nariai nedrįso prieštarauti tokiems ir panašiems jo sprendimams, o dabar jo neklauso? Tame bėda?

 29. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Jus su tuo ekranu, tas pats kas Anykciu miesto tarnautojoms, aukstas lygis tokie kunigelio tipo vyrai, nes joms jie inteektualus ir meniski, tipo siuolaikiski…

  Tas pats ir su ekranu, ismokite jame visu pirma ne girtis, o informuoti. Ne kunigelliskas tra lia tra lia, tra lia kokie jus saunus. O tokioje ir tokioje sodyboje tiek laisvu vietu uz tokia kaina. Tokioje ir tokioje kavine tokie kompleksiniai pietus uz tokia kaina.

  Nekalbant kai galima pries kiek cia metu mirti is juoko, kai dvieju sodybu savininkai radijo eterio laidose viso rajono kulturine valdzia prie kryziaus kaldavo, kodel mieste neiskalinetus medines lenteles su informacija i ju sodybas. Kol pagaliau jie siaip ne taip ismoko informuoti navigatoriu zemelapius apie save. Ir tai dar pasimokyti dinamiskumo is Barono sodyba-vila.

  Ka jus tuo ekranu informuojate . Tra lia liaaaaaa, tra liaaaaaaa. O man taip ir sviecia uz jo „feisines puses“ makijazines nekaltos mergeles, tik paimk kunigeli tu mane……..
  _____________________________________________________________________________
  Tai dar karta pasikartosiu tokie ekranai skirti ne jusu yprastai kulturos estrogeniskam ivaizdziui formavimui, o dinamiskam informavimui. Kazkas panasaus ka kavines ir parduotuves daro akmens amziaus popieriniais plakatais ant langu vitrinu. Nors taip pat galetu daug techniskiau tai daryti ir spalvingiau taip pat daug mazesniais panasiais ekranais.

  Bet jei kaip rusai sako, zaciem kazie gormoshka. Veliava jums ir rankas aukstoji rasyte, lai intelektualumui toliau strategijas vysto kunigeliai, o vyriskumui sakes i rankas. Kad jusu veliavos nenuvystu. Tik kiek ilgai jums jas ES finansuos? 🙂

 30. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Su tuo kaimo kulturinio turizmo marketingu apskritai is tikro viduramziais juodai naftalinas dvelkdavo. Ta visur fizine propoganda traukti fiziskai renginiais mases, kas nago juodimas nubyredavo i tas sodybas. As patikrinu navigacijos zemelapius, Anyksciuose rodo dykuma.
  Varykit visi su motociklais turistai i Utena. Ir kas mane is vis sokiravo. Tada tais laikais net Kadagynes nebuvo. Berods Jonas is pieveles, nezinau kokiu budu, be jo alaus bariokas tuose zemelapiuose yra. Bet kulturines rases su visomis jas atstovaujanciomis poniomis ir kunigeliais, NERA.. Anykscius sventoji dvasia valdo. Tai man pirsosi isvada Jonas kaip informuoti globalius navigacijos zemelapius zino. O aukstoji kulturine rase tik apie savo aukstaja prigimti zinojo ir medinemis lentelemis, viens kita vanojo.
  _________________________________________________________________________
  Jokie 5G is jusu nepadarys informacijos valdytojais, jei jus net 2G neturite informacinio analitinio mastymo ir svarbiausia naturalios konkurencijos tam, o ne povo ivaizdzio.

 31. T.Kestutis buvo geras vadovas ,tik tokio reikia źmonems griežto ir ßeimininiško ,Dabartinio ,minkšto kaip plastelinas , nusmukusiokelnio niekas neklauso ,tik jis vykdo kitū norus. Už tokio nugaros galima prasukti daug gerų machloiku ..vistiek nesusigaudys .

 32. on 2017 spalio 31 www.nyksciai.lt

  Aš norėčiau paklausti dėl savivaldybės administracijai priklausančių vadovų, specialistų tokios, paskutiniu metu didelės, kaitos. Visi lyg išeina savo noru, lyg viskas gerai… Bet kadangi man teko dirbti su daugeliu iš tų žmonių, ir tikrai žinau, kad jie turi patirties bei autoritetą – ar nebus daug problemų, ypač, kai pasitraukė S. Pesliakas, A. Bulotas, K. Šapoka?.. Jo išėjimas tikrai turės pasekmių… Jam buvo sudarytos sąlygos?..“, – provokuojančiai klausė socialdemokratas.

 33. Triubela buvo pats blogiausias meras istorijoje, sitas mulkis tokio pat lygio kaip grazulis, tiesiog balvonas turintis rysiu ir norintis prolobti is musu mokesciu moketoju, geriausi tubio pirkiniai amfibija ir ekranas, pasiknaisiojus butu galima atrasti kad nemazai pinigu nusedo sito nusikaltelio kiseneje, kaip zmones jus galit palaikyti toki susitepeli kurio sazineje kabo zmogzudystes bedradarbiavimas su mafijozais…. zmones pasiskaitykit pirma koks baisus jis zmogus. Tulpiniu draugelis, ar kas jo paklause kodel negyvena jis panevezy? Nes visi juom nori atsikratyti, negali ramiai vaiksciot po miesta, zmones atsimerkit kas palaiko zmogzudzius komunistinius gyvulius? Nu nebent tas durnelis siknalaizys irgi senas komunistas rototautas ar koks ten biesas…

 34. Kad miestelis turi merą, turi žinoti, jausti ir matyti visi gyventojai. Aš tik žinau. Aplamai Anykščių visos valdiškos institucijos primena išsigandusių, neveiklių, pataikaujančių ir savo nuomonės neturinčių (arba bijančių garsiai pasakyti, nes bus sunaikinti) biurokratų rinkinius. Lietuvos biurokratija įpratusi tik bausti, drausti, naikinti. Kai pradės galvoti ir generuoti kažką naudingo, kai pradės dirbti dėl kitų, o ne dėl savęs ir savo …, tada visi bus patenkinti, bet kol kas…

 35. Buvusio mero straipsnis vadinasi,, Kliedesiai,,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.