Kęstutis Indriūnas: „Milicininkas pridirbo…“

Vykusiame Senosios Anykščių koplyčios teritorijos sutvarkymo projekto aptarime architektas, rajono tarybos narys gyrė Šventosios dešiniojo kranto projektą ir peikė savo buvusį viršininką Kęstutį Tubį.

K. Indriūnas prieštaravo tiems, kurie abejojo Šventosios dešiniojo kranto projekto sprendiniais. „Kas ten blogai? Viskas ten gerai. Taip ir turi būti“, – teigė architektas.
Jis išsakė įsitikinimą, kad daug kas Anykščiuose netinkamai padaryta, tuo pačiu nepraleido progos įgelti buvusiam merui Kęstučiui Tubiui, kurio patarėju buvo iki atsistatydinimo. „Milicininkas pridirbo…“ – porą kartų pasakė K. Indriūnas. Tiesa, į salėje buvusių žmonių repliką, kad „prie ko čia Tubis, kartu visi pridarėte“, K. Indriūnas neatsakė.
K. Indriūnas teigė, kad reikia atkreipti dėmesį į tinkamą koplyčios apšvietimą ir šviestuvų aukštį. „Visa esmė šio sutvarkymo yra apšvietimas. Po bažnyčios tai turi būti antras objektas mieste, kuris apšviečiamas, bet savo apšvietimu koplyčia negali konkuruoti su bažnyčia“, – kalbėjo architektas.
Linas BITVINSKAS

12 Komentarai

 1. kokio lygio architektas ,niekselis,isverstaskuris ,juk pats ten buvo ,netikekittokiais pranasais,geda

  • žmogus prisipažino, kad nieko nedirbo, dėl ko buvo išspirtas

   • Kada buvo išspirtas? Gal ką nors praleidau. Korupcija pertvinkusį milicininką paliko savo noru, bet nebuvo išspirtas. Tas melagių melagis po to tremtiniams, bendruomenėms melavo apie nenorą dirbti ir net projektų darymą darbo laiku. Bet kai žmogus žinomas melagis, tai be vargšės BGT niekas nepatikėjo.

 2. O kas ta merą atsivedė į merus. Pamiršo.

  • kuo skiriasi milicininko patarinėtojas, rengiantis sprendimų projektus dėl kuruojamos srities projektų priėmimo ir milicininkas, kuris tuos sprendimus paviešina ir pateikia tvirtinimui?

 3. Gal kas galit pasakyti, kur Anykščiuose yra Naujoji koplyčia?

 4. Baikit mulkinti piliecius. Ne architektas gi tas maziukas. Napoleono sindromas tik skandina. Tegu kalba ka nori. Laisva Lietuva juk. O spresti turi architektai

 5. O diplomuotų architektų sprendimas tai jau būtų šventas?

 6. Tai kas prisidirbo?

 7. Pamąstykim

  Kad pridirbo, tai aišku, tik neaišku, kam tas milicininkas pridirbo, gal KI žmonai?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.