„Kelių ereliai“ kol kas diskomforto nejaučia

Mieste veikiančios vaizdo stebėjimo kameros chuliganiškai vairuojančius privertė pasirinkti tik kiek kitus maršrutus. Anykščiuose pakankamai vietų, kur drausminimo priemonių nėra.
J. Jablonskio gatvė – viena iš tokių. Norintys nenuvažiuoti, o „nuskristi“ į kitą miesto galą renkasi būtent ją. Jau ne vieną kartą čia pastebėtas siautėjantis tamsus BMW. Kalbama, jog jo savininkas paaugliškai vairuojantis maždaug trisdešimtmetis „erelis“, neseniai Anykščiuose apsigyvenęs  šalia Kultūros centro. Šiuo metu savo plieninį žirgą greičio mėgėjas kažkur remontuoja, nes praėjusį penktadienį jo nesuvaldė ir trenkėsi į kelio bortą, po to tęsė kelionę, skrisdamas skersai kelio ir salelės, kol nutūpė jau be dalies važiuoklės.  
Įvykio liudininkai pasakoja, jog rato detalės ir stabdžių kaladėlės ar kažkas panašaus skriejo iki Kultūros centro.
„Iššoko tas jaunuolis, čiupo po pažastimi maždaug 2-ejų – 3-ijų metų verkiantį vaiką ir pasileido bėgti. Po kiek laiko grįžęs kažką aiškino, jog jį vijosi Alfa Romeo. Nieko nesupratom, bet laimei jo kelyje žmonių tada nebuvo“, – kalbėjo netoliese per įvykį buvę žmonės.
Pasirodo garsioji miesto vaizdo stebėjimo sistema šio įvykio nefiksavo, o ir niekas nepastebėjo, kur automobilis buvo išgabentas. Kad šioje Anykščių dalyje nėra kamerų „Nykščiams“ patvirtino ir Viešosios policijos skyriaus viršininkas Valdas Palionis.
J. Jablonskio gatvė pavojinga ir tuo, jog kai kur iš viso nėra šaligatvių ir mokiniai į mokyklą eina važiuojamąja kelio dalimi.
Šįkart viskas baigėsi laimingai. Tačiau, jei toje vietoje būtų pasipainiojęs kitas eismo dalyvis?.. Tokių niekam nematomų vietų Anykščiuose yra ir daugiau.
„Nykščiai.lt“ turi žinių, kad avariją kažkas iš gyventojų nufotografavo. Būtumėme dėkingi, jei pasidalintumėte nuotraukomis (info@nyksciai.lt).
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.