Kelininkai norėjo užtiktinti eismo saugumą, bet nukentėjo patys

Kovo 13-ąją, apie 15 val., Anykščių r., ties Mickūnų kaimu, kelio Radiškis-Anykščiai -Rokiškis 45 kilometre, Anykščių kelių tarnybos automobilis „Renault Master“ su prikabinta priekaba „Bazaltas“, vairuojamas 57 metų vyro, važiavo į Anykščių pusę.

Vairuotojas ant važiuojamosios kelio dalies pastebėjo gulintį beržinį pagalį, sustojo šalikelėje jo patraukti. Iš automobilio išlipęs kelių tarnybos 60 metų darbuotojas nuėjo pagalio link. Tuo metu iš paskos Anykščių kryptimi važiavęs automobilis „Mersedes Benz“, vairuojamas 47 metų vyro, nepastebėjo šalikelėje sustojusio automobilio ir atsitrenkė į automobilio priekabos galinę dalį. Po smūgio priekaba virsdama kliudė kaladės ėjusį patraukti vyrą, kuriam buvo sužalota dešinė ranka.
Nukentėjusysis greitosios medicinos pagalbos automobiliu pristatytas į Anykščių rajono savivaldybės ligoninės traumatologijos skyrių, kur jam buvo nustatytas dešinės rankos dilbio, žastikaulio ir piršto lūžiai. Abiejų automobilių vairuotojai blaivūs, teisę vairuoti turi. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

NYKŠČIAI

 

3 komentarai

  1. po miestelį 30km/h tąsosi su visom mirgalkėm, o už miesto užmiršo įsijungt?

  2. Tai, kad dabar ar mieste ar už miesto kelininkai važinėja su mirgalkėm, gal vairuotojas užmigo ar užsižiopsojo, kad tokių „diskotekų“ nepamatė.

  3. užmigo vairuotojas riški mašina dar mirgalkės

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.