Keis paskirtį – bus daugiau vietos prekybai

Anykščių senamiestyje, Šaltupio gatvėje, iškabinti plakatai, informuojantys, kad statybos artėja.

Informuojama, kad bus keičiama pastato paskirtis iš paslaugų – į prekybos. 2018 metais visuomenei susipažinti buvo pristatytas statinių šioje istorinėje Anykščių dalyje projektas. Pavarčius dokumentaciją aišku, kad bus rekonstruojamas visas senamiesčio statinių kompleksas, kuris priklauso UAB „Polonezas“ iš Kauno. Ši įmonė pristato save kaip didžiausią Lietuvoje pirotechnikos, fejerverkų ir konfeti prekių importuotoja.
Bus pastatytas naujas prekybinis pastatas šalia „Erdvės“ kavinės, rekonstruoti statiniai A. Baranausko ir Šaltupio gatvių sankryžoje, vietoj buvusio viešojo miesto tualeto taip pat suplanuotas naujas statinys, lyg ir kavinė. Projektą ruošė UAB „G. Janulytės-Bernotienės studija“. Pastabas ir pageidavimus anykštėnai gali pareikšti iki birželio 30 dienos.

6 komentarai

  1. Ar ne taip rekonstruos,kaip rekonstravo senąją ligoninę,policijos komisariatą,senąją biblioteką. Kai Gasiūnienė pradės projektą koreguoti,tai šitie pabėgs.

  2. per tą suprojektuotą senamiesčio centre pastato persiskopa tikriausiai bus galima stebėti saugomą varlę ar kokį gaidį, ganantį anykštietiškas vištas 🙂

  3. Kam tas televizorius įmontuotas? Čia ką, atseit architektūrinė“ razynka“? Jau koktu nuo visokio balagano : skirtingų gatvės šviestuvų, trinkelių įvairovės, klaikaus mirguliuojančio reklaminio stendo-monstro šalia kultūrnamio. Miesto aikštėje, ačiū Dievui, dar nenukirsti medžiai- tai didžiulė vertybė ir grožis. Tik kam tie nameliai apkrauti augalų kuokštais, visai neaišku: raganoms, bildukams ar rūkoriams? Neatspindima anykštietiška dvasia, neišlaikoma stilistika net mažosios architektūros formatuose. Kopijuoti ir tempti iš visų pakampių „a lia modernybes’ sugeba kiekvienas. Anykštėnų nuomonė – niekam neįdomi.

    • taigi yra tam gyventojų bendruomenės išrinkti politikai ir jų sudarytos komandos specialistai, o žmonės – tai kaip vištos … aiškiai ir viešai buvo publikuotame spaudos straipsnyje valstybės tarnautojos iš savivaldybės pasisakyta, o vieno iš politinių vadovų komentaras apie anykštėnus – „buki“.
      Tai ko mes tikimės, jei tokie esame?

  4. ??? Ar yra nors vienas architektas Anykščių patriotas??Žiūriu darko miestelį visokie priblūdni

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.