Keičiasi rajono tarybos sudėtis

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centre vyksta „kėdžių perstumdymas“.  Centro direktorei Vilandai Reikalienei išėjus motinystės atostogų, laikinai eiti direktorės pareigas buvo paskirta direktorės pavaduotoja Kristina Beinorytė.    K.  Beinorytei išėjus iš darbo, laikinai eiti direktorės pareigas buvo paskirta Renata Gudonienė.  Prieš keletą dienų ir buvusi Anykščių turizmo ir verslo centro direktorė V. Reikalienė parašė pareiškimą išeiti iš darbo.

Kol R. Gudonienė užėmė laikinai direktorės pareigas einančiosios poziciją, ji rajono tarybos nare būti galėjo.  Išėjus iš darbo buvusiai Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktorei bei ją  laikinai pakeitusiai K. Beinorytei , R. Gudonienė atsisakė tarybos nario mandato, nes pagal įstatymus nebegalima derinti laikinosios įstaigos vadovės ir tarybos narės pareigų.
R Gudonienė  į rajono tarybą pateko pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą. Atsisakius tarybos nario mandato, R. Gudonienę rajono taryboje turėtų pakeisti Seimo nario Tomo Tomilino padėjėja, Regina Patalauskienė, nes pagal eilės sąrašą į rajono tarybą turėjęs ateiti Algirdas Ananka žada atsisakyti tarybos nario mandato.

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. gerai valstiečiai sėklą barsto konservatoriaus valdomame rajone. Dabar jų daigai išdygs visuose Anykščių turizmo ir verslo valdymo laukuose ir sustiprins būsimų savialdos rinkimų rinkėjų elektoratą.

  2. Protingi ir gudrus tie valstiečiai. Tik bent dėl akių turėtų organizuoti į centro direktoriaus pareigas konkursą. Sugeba jie dirbti su žmonėmis.

  3. Kristina buvo profas, tik kvailys galėjo ją paleisti iš vadovų pareigų arba tas, kuriam nusišvilpt ant rajono, o svarbu pasodint savo žmogų. Beje, tai jau ne pirmas jaunas žmogus, kuris pabėga iš darbo, o dažnai ir iš Anykščių.

  4. Savivaldybės vadovai bijo protingų jaunų žmonių atėjimo, todėl laiko pareigose amžinai laikinus, neskelbdami konkursų

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.