Kėdainiuose – puikūs Anykščių karatė klubo TAKAS auklėtinių pasiekimai

Praėjusį šeštadienį, gegužės 11 dieną, Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė vaikų čempionatas. Varžybose dalyvavo 54 Lietuvos Kyokushin karatė sporto klubai, 592 sportininkai. Anykščių karatė sporto klubui atstovavo 13 sportininkų.
Pirmąją vietą iškovojo ir Lietuvos čempione tapo Gabrielė Šilaikaitė. Antrąją vietą ir Lietuvos vicečempionu tapo Ainis Triznickas. Trečiąsias vietas iškovojo Ronaldas Nikitinas, Gabija Marija Matelytė, Saulė Žiukaitė.
Gegužės 5 dieną, Anykščių karatė klubo TAKAS auklėtiniai dalyvavo atvirame Vilniaus karatė lygos čempionate. Varžybos skirtos tiek pradedantiesiems, tiek aukšto sportinio meistriškumo sportininkams. Anykščius atstovavo 32 sportininkai nuo 10 iki 18 metų. Varžybose Anykštėnai iškovojo 7 pirmąsias, 10 antrų ir 13 trečių vietų.