Kažkuo užkliuvo „Sveikatos oazė“ vadovė (fotogalerija)

Trečiajame Anykščių rajono tarybos posėdyje buvo balsuojama dėldaugiau kaip 30 klausimų.
Pirmiausia buvo balsuojama dėl darbotvarkės pakeitimų. Naujajai tarybai kažkuo užkliuvo „Sveikatos oazė“ Sonata Veršelienė.
Iš darbotvarkės buvo išbrauktas klausimas „Dėl viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ kategorijos, įstaigos vadovui mėnesinės algos pastoviosios dalies koeficiento ir kintamosios dalies, ir vertinimo kriterijų nustatymo“.
Šį klausimą tarybos nariai nusprendė atidėti. Tarybos narys Kęstutis Tubis klausė, kodėl šis klausimas išmetamas, nes „komitetai pritarė“. Meras S.Obelevičius sakė, kad „frakcijose buvo įvairių klausimų ir buvo paprašyta atidėti“. Tarybos nariai balsuodami patvirtino, kad klausimą atideda.
Linas BITVINSKAS

4 komentarai

  1. Na, va … kur normali, gera vadovė, personalas, tikrai sveikintina „Sveikatos oazės“ veikla. Lankytojai patenkinti, kiek teko iš pažįstamų girdėti atsiliepimus. Kodėl neskatinama, nevertinamis padtangos. Juk daug savivsldybės įmonių (dalininkių) veikla nuostolinga. Beja, -ar ne dėl per didelių atlyginimų vadams, kurių pasekmė ur yra nuostolis. .. Išvada… !?

  2. Kas blogai, jei Sonatos prašymu buvo atidėtas svarstymas?

  3. Blogai, kad įtarimų korupcija Tubis negali lankyti komitetų posėdžių. Kai nebūna, tai nieko nežino ir pradeda nusikalbėti per tarybos posėdį.

  4. Kodėl Tubis norėjo pakenkti Sonatai ir kėlė bangas nežinoma. Gal Sonata per mažai reklamavo Tubį? Gal pasikeitė Tubio požiūris į Sonatą? Būtų gerai, jei redakcija išsiaiškintų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.