Kavarsko žvejus išstumia atėjūnai

Jei gyveni netoli upės, tai dar nereiškia, kad galėsi pažvejoti. Kavarskiečiai dalinasi, kad vietiniams žvejams dėl žvejų invazijos iš Ukmergės nelieka kur žvejoti.
Lapkričio pabaigoje Šventosios upėje ties Kavarsku – tikras žvejų antplūdis. Vytauto Šiaučiūno nuotraukoje, kuria jis pasidalino kavarskiečių socialinio tinklo puslapyje – štai tiek žvejų ties tiltu per Šventąją užfiksuota lapkričio 26-ąją. Kilus diskusijai paaiškėjo, kad kavarskiečiai ne visada gali prie upės prieiti, nes čia žuvies gaudyti atvažiuoja žvejai iš Ukmergės, kurie užima geriausias vietas, be to, šiukšlina, geria svaigiuosius gėrimus, o su vietiniais nebendrauja.
„Atvažiuoja anksti, užima vietas, susišildo ir prasideda cirkas, o ateis vietinis žvejys, neturi vietos pagauti žuvelioką. Diena iš dienos atrodo alkani būtų, tik šiukšliu palieka, nekalbant apie tara“, – rašo viena kavarskietė. Kiti diskusijos dalyviai taip pat patvirtino, kad atvykę žvejai palieka šiukšlių, o į kavarskiečių pastabas nereaguoja
NYKŠČIAI

17 Komentarai

 1. Ot problema, važiuokit į Ukmergę ir gaudykit.

 2. Jau ir upes maza pasidare. Nuotraukoj vos keli zvejai. Kazkoks kvailas argumentas,atvaziuoja ir su vietiniais nebendrauja…zmones atvaziuoja zvejoti o ne su vietiniais apie ora pakalbeti. O kai kavarskieciai ir net anykstenai nepatingi i Ukmerges Lidl,avitela,topocentra nuvaziuoti ir ispirkti akcijines prekes tai kazkodel ukmergiskiai nieko blogo nesako,kai visas anyksciu rajonas suplusta i Ukmerges poliklinika ir ukmergiskiams ilgiausias eiles padaro – ukmergiskiai tyli. Kaimas ir liks kaimu,upe priklauso visiems o ne kazkokiem kaimo ciabuviams. Nuo Kavarsko iki Jonavos Sventojoj beveik nera zuvies,naturalu,kad zmones bando vaziuoti ten kur bent kazkas kimba.

 3. As mesu šaiba, nes sukirtau Norpos skilundi su Slibinu. Šapala nekibs savaite del to

 4. Jo kai pamatau juokas istysai sėdi …Visus surinkai ir anglių kast..Kaip taip sėdėti nuo ankstyvo Ryto

 5. Ką da vietinems ipilt čerku da paguosti tegu kelesi 3 ir turės vietų kur žvejoti

 6. Gėda tokia tu ir zveje tik tau turi būti visos vietos laisvos turi gi valtela ir sėdėk vidury upės… 😱😡

 7. jo jinai valdo ne tik zvejus bet ir miesteli

 8. Gal kada atsiras kas ją apramis

 9. Ar Šventoji nebepriklauso Regioninio parko direktoriui. Jis turėjo tvarką įvest. Tai kap dabar su tais žvejų susirėmimais?

 10. Komentuoti žmogų vardu, pavarde, be jo sutikimo. Nėra žmogaus teisių pažeidimas?

 11. kad šiukšlina blogai,bet kuriam ten vietos maža ,o tas tegu ant pievos gaudo

 12. Gaudo tai gaudo bet ima žuvį visą ir kurios negalima sapaliukus meta į žolės o vakare vežasi namo ,kai kurie sakė net parduoda .

  • Nesvaik kiek kartų buvau mačiau šapaliokus a kitų neaiškių žuvį meta atgal į upi o jai abejoja tai įsitraukė rūleti ir pamatuoja

 13. Niekam vietos nėra maža,bet nešmeižkite,juk tik paprašė kad nepaliktumėte šiukšlių,ir tie kurie užgaulioja negražiais komentarais,nesislapinkite ir prisistatykite.

 14. Tegu cia neverkia tie Kavarskieciai,vapsie butu negalima zvejoti nuo spalio 15d iki sausio 1d,jei ne Ukmergiskiu zveju parasu rinkimas ir derinimas,kad butu paliktas ruozas kavarske ir draudiminiu metu gaudyti balta zuvi!!! O kas jums trukdo anksciau atsikelti ir uzsiimti geras vietas,ar tik pavekslenti teiseina😢

 15. Sitoj vietoj buna savaitgaliais daugiausia,reiskia mokesti ikalt ir tegu zvejoja atvykeliai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.