Kavarsko abiturientams atestatai įteikti bažnyčioje

„Tu atėjai į šį pasaulį, kuriame po lygiai galimybių išgyventi didelį džiaugsmą, nuostabią meilę, didelius iššūkius. Tu trokšti patirti gyvenimo nuotykį tokioje nuostabioje ir iššūkių pilnoje vietoje. Tai tu nusprendei, kad nebus jokių didelių kliūčių, sutrukdysiančių tau atrasti Herojų savyje. Tai tu leisiesi į gyvenimišką kelionę, nes tu esi šios istorijos Herojus“.  (Rhonda Byrne, „Secret“ serijos bestselerio „Herojus“ autorė).
Šios rašytojos mintys liepos 12 dieną į savarankiško gyvenimo kelią lydėjo  Kavarsko mokyklos LXVII laidos abiturientus, kuriems buvo įteikti brandos atestatai.
Šventiška ir iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija vyko  Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Šv. Mišias ta proga aukojo parapijos klebonas kun. dr. Nerijus Vyšniauskas. Labai malonu, kad  abiturientus brandos atestatų įteikimo proga pagerbė mieli ir gerbiami svečiai: savivaldybės mero pavaduotojas Dainius Žiogelis,  tarybos narys Kęstutis Jacunskas, Kavarsko  seniūnė Šarūnė Kalibataitė. Nuoširdžiausius linkėjimus abiturientams išsakė Kavarsko mokyklos direktorė Loreta Daugėlienė, abiturientų auklėtoja Lijana Bilotienė, abiturientų tėvelių vardu kalbėjusi Sigutė Zmejauskienė. O brandos atestatus abiturientams įteikė dvi direktorės –  Loreta Daugėlienė ir buvusioji direktorė Genė Leitienė.
Šventę bažnyčioje režisavo Kavarsko mokyklos mokytoja Loreta Mikalauskienė.
Džiaugiamės nuostabia švente ir dar kartą abiturientams linkime paties sėkmingiausio skrydžio į ateitį bei į savarankišką ir iššūkių kupiną gyvenimą. Sėkmės Jums, mielieji!

Loreta Mikalauskienė.
Nuotraukos kun. dr. Nerijus Vyšniauskas

12 Komentarai

 1. O sako, kad Lietuvoje mokykla nuo bažnyčios atskirta. ..

 2. kur mokesi ten turi ir buti iteikti ,prie ko cia baznycia

 3. Ko burbate, graži šventė gražioje aplinkoje, gražūs žmones – viskas tobula.

  • taigi pavydas subinę graužia,tai kai burba mažiau perštėjimą jaučia. Tokia tiesa štai yra pas piktus pavyduolius, kurie nemoka džiaugtis nei savo nei kitų gražiais darbais ir gyvenimo pasiekimais.
   Kavarskiečiai ir jų mokytojai šaunūs.

 4. Graži šventė išleistuves,o kur mokyklos mokytojai?kodel tik vienas kitas matosi kad buvo nekenčemi šie abiturientai todel paskutineje šventėje buvo pažeminti,geda Kavarsko mokyklos mokytojams geda

  • conscientia

   “Kartais žmonės mano, kad dėl jo blogos savijautos ar nuotaikos yra kaltas tik kitas ar kiti. Kartais mano, kad problemų šaltinis net artimas žmogus, pavyzdžiui, sutuoktinis ar sutuoktinė. Bet kai į kitą žmogų pradedi žiūrėti kaip į problemą, tai ir turi problemą. Ar ne išmintingiau, ne labiau krikščioniška, į kitą žvelgti, kaip slėpinį. Tada lieka erdvės santykiams, pažinimui, išsikalbėjimui. Ar ne išmintingiau mėginti išsiugdyti nuostatą – jeigu ko nors kitame nesupranti, pirmiausia mėginti išsiaiškinti teigiamai. Ne kartą paaiškėja, kad toli gražu ne viską vieni apie kitus žinome.”
   Tikėjimo pamokymai.

 5. Graži direktorė

 6. Vilniaus universteto absolventai diplomus gauna Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje. Seniausi ir geriausi Europos universitetai įsteigti Bažnyčios. Bažnyčia įkūrė pirmąją aukštąją mokyklą Rytų Europoje: Vilniaus universitetą. O mokyklos prie visų parapijų, kur mokėsi skaityti ir rašyti mūsų seneliai ir proseneliai? Religija ir mokslas nesuderinami – puikai žinomas sovietinis išsireiškimas. Sovietai plaudami smegenis mankurtams, gerai jas išplovė. Ne valstybės, ne sovietai nešė mokslą ir šviesą visais laikais: bet Bažnyčia su savo mokyklomis, universitetais ir t.t. Teigdami, kad Bažnyčia neduoda jokio išprusimo ir išsilavinimo žmogui, istoriją skaičiuojame nuo spalio revoliucijos, ištrynę visą istoriją iki jos. Tai tipiškas sovietinis sovietinės mokyklos auklėjimo rezultatas ir vaisus. Reikia tik džiaugtis, kad abiturientai žengdami į gyvenimą ateina į bažnyčią padėkoti Dievui už gautas žinias, kuriomis tik pradeda pažinti Dievo pasaulį.

 7. Klaudijui (Šlubiui)

  O kada ir kur tu paskutinį kartą poną Dievą matei? A? 🙂

  • Tamsta prisiskaito prie sovietų smegenėlių išplautų mankurtų, ar KGBistų palikuonių? Tamstos močiutė ir senelis nesimokė parapijos mokykloje rašto? Jaučiasi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.