Kavarske (ne)šurmuliavo rudens mugė (fotoreportažas)

Saulėtą sekmadienio vidurdienį centrinėje Kavarsko miesto aikštėje skambėjo kavarskiečių kapelos „Šaltinis“ tranki muzika ir Kavarsko skyriaus moterų vokalinio ansamblio „Akimirka“ atliekamos dainos.

Linijinius šokius atliko entuziastingos kavarskietės, vadovaujamos Kristinos Šiaučiulytės-Matijošės. Visą rudens šventės programą sujungė Regina ir Audronė, visus susirinkusius prajuokindamos kaskart vis naujomis baikomis…

Tik rudens mugė šiais metais buvo labai vargana. Jei ne panevėžietiškos baronkos, chalva, riešutų dešrelės ir skaniai kvepiantys tortukai, dar prekeivis, kuris prekiavo duonos gaminiais, moteriškė su sūriais – ir visa mugė. Tiesa, dar dviejose vietose buvo rudeniškų sodinukų.

Kas atsitiko kavarskiečiams? Anksčiau rudens mugės Kavarske būdavo ohoho, vos Obuolinėms neprilygdavo…

Dalina RUPINSKIENĖ

23 komentarai

 1. Kavarskas ošia ir valgo kose🍊prisegiau aš ten per tą kermosiu kažkokio tai surugusio aroniju vynelio, o nuo šaltalankių vynelio ir vidurius paleido, tai bėgau už stotelės. Triedziau iki kulnu🙈

  • Netikeciau , baisus pijokai esat , geriat bet koki tarmala , o cia tai buvo aukstos klases vynas , jus neprate tokio gert uztat ir susuke vidurius.

   • Astai vietinis

    Čia aukštos klasės vyną laikai? , kai nuo jo vos į kelnes pepridedi, kai vidurius susuka🙂būčiau žinojęs, tai būčiau ne gerės jūsų birzgalo.

 2. Ne tau vienam vidurius paleido. Aš irgi vos spėjau parlekti namo😀

 3. O po kiek tos sasiskos?jei dar visų neispardavete, prašau man parduokite. Aš lenkiu galvą už Kavarskas. Čia mano visa vaikystę prabėgusi, kiek alus išgerta, kiek panų padaryta, kiek langų išdaužyta, kiek lašinių isvogta, kiek snukiu isdauzyta😀

 4. 12 eurų už kilbasa

 5. Aš per tavo ilgas kasas, palikau kaip kilbasas😀

 6. Tyliai snaudžia Kavarskas tamsiais vakarais, o tu išeini į miestą ir kažko dairais. Tik valandėlę, tik valandėlę… Mus Lietuviai taip nedaro.

 7. ta Zoska kaip Kavarsko vyža…

 8. Nesupratau, kodėl tos juokintojos ,,baikomis ?????“ pavadintos tokiais nelietuvišką neigiamą priesagą turinčiais vardais? Čia taip Kavarske gražu? Ir kodėl nepristatyta ta graži moteris juoda suknele scenoje?

 9. Renginį vedė ne Zoska ir Froska, o Regina su Audrone.

 10. Kavarske buvo graži Rudens šventė, meno mėgėjų kolektyvų pasirodymas, renginį vedė Regina ir Audra. Kodėl vis dar akcentuojama kaip mugė, užteko kiek prekybininkų atvažiavo, kas norėjo pirko.

  • matomai “meno“ mėgėjų kolektyvo vadovė nebendrauja su vietinės spaudos atstovais, tai informacija tokia, kokią pateikė “zoska“ ar soska su „Froska“ ar vyža kokia…. mė-gėjiškai 🙁

 11. Kavarskietė.

  Kavarskietė.
  Visi tik kritikuojat. Visko užteko toj šventėj. Kam netinka,ateikit ir padarykit geriau.

  • ateit tai galima, bet ar Tamsta žinote, kad biudžetinės įstaigos Kultūros centro skyriaus meno vadovei gali ir spaudimas sukilti ar stresas ištikti, o tai gali sugriauti meno mėgėjų kolektyvo darnią veiklą, žmonių sveikatą, bei kultūrinę meno kolektyvo programą, skirtą plačiai Kavarsko miesto ir seniūnjos bendruomenei.
   Lai būna tos ciocės ir soskės “kultūros“ atspindys-toks, kokį supranta meno specialistai ir žiūrovai.

   • Mugė ne kultūrinis renginys. Kam reikia kultūros ateikit į biblioteką. O mugė skirta
    linksmai praleisti laiką. Susitikti su pažįstamais. Man labai patiko. Dėkoju organizatoriams. Beje ar kas nors matėte kaip atsinaujino kultūros namai. Nemačiau nei vieno atsiliepimo.

 12. Labai gerai, kad šventė suteikė progą čia parašiusiems komentatoriams papilstyti pamazgas ir tikrai dėl to jie tapo laimingesni.

  • mano nuomone reikia mokėti suprasti ir priimti kritiką. Komentatoriai naudodami sarkazmą siunčia žinutes, kad viešame renginyje turi būti kultūros kartelė pakelta aukščiau savo nosies lygio.

 13. Svėdasų Jadzė

  Tautosaka apkalbėdama apie Kavarsko k. dar kartą pasitvirtino.

 14. Labai ačiū už linksmą, gražų renginį.

 15. Buvo smagu pasiklausiau muzikos, dainų, pamačiau kaip šoka, pasijuokiau, pavalgiau, mugėje pabuvojau ir namo grįžau. Šaunuoliai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.