Kavarske skambėjo rudeniški posmai ir tranki muzika

Sekmadienį, spalio 10 dieną,  kavarskiečiai rinkosi į renginį, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Kultūros namų salė susirinkusius pasitiko skleisdama jaukią šilumą, išpuošta rudeniškai akcentais, o ant palangių puikavosi kavarskietės Jolantos Kernagytės rankdarbių paroda – kryžiuku siuvinėti paveikslai.  

Anykščių kultūros centro Kavarsko skyriaus meno vadovė Leda Kazokienė visus pasveikino su jau praėjusia švente ir į sceną pakvietė grupės  „Kavaja“ dainininkus (Algimantas Varanavičius, Laima Kuojienė, Algimantas Sudeikis (gitara) ir Gražina Vaitonienė (smuikas)).

Kavarsko seniūnė Šarūnė Kalibataitė sveikino į renginį atėjusius senjorus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga ir įteikė  dovanėles kavarskiečiams,  kurie didžiąją savo gyvenimo dalį atidavė muzikai. Dovanos buvo įteiktos Elvyrai Abramovienei, Elenai Kiškienei, Stanislovui Svirskui, Valerijai Imbrasienei, Stanislovai Vėbrienei, Zitai Pulokienei ir Janinai Sologubovienei.

Gražius posmus apie rudenį skaitė Šerių bendruomenės meno vadovė: Daiva Bakšienė. Ir vėl skambėjo dainos, kurias atliko Anykščių KC Kavarsko skyriaus moterų vokalinis ansamblis ,,Akimirka“ (vad. Leda Kazokienė) ir Anykščių KC Kavarsko skyriaus Šerių bendruomenės moterų vokalinis romansinis ansamblis ,,Tetervė‘‘. (vad. Daiva Bakšienė).  Šie abu kolektyvai  praėjusį savaitgalį Leliūnuose vykusiame  tradiciniame respublikiniame  festivalyje-konkurse  „Skrendanti muzikos paukštė“ romantinio ir vokalinio ansamblių kategorijose laimėjo pirmąsias vietas.

Užgrojus Kavarsko kapelai (vad. Stanislovas Svirskas), sujudo visi į renginį atėjusieji, kurie muzikantus palaikė ne tik plojimais, bet ir šūksniais.

Dalina RUPINSKIENĖ

3 komentarai

  1. saunu , kad ir buves seniunas muzikuoja , groja akordeonu , gal ir uzdainuoja .

  2. O kur Aušryte. Darbštumo įsikūnijimas. Ar pencijon išvaryta…būtų graudu.. Pilna, dar energijos..

  3. stebina veiklumas kavarskieciu.Dideles sekmes linkime kavarsko saviveiklininkams-tai grazu.Bet labiausia zavi ypatingai veiklus zmones-tai LEDINA KAZOKIENE A.GASINIAUSKAS.SEKMES JUMS.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.