Kavarske – koncertas Motinos dienai

Gegužės 5 d., šeštadienį, 17 val. Kavarskas sulauks svečių iš Vilniaus. Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje koncertuos Vilniaus Bernardinų bažnyčios choras “Langas”, kuriam diriguos jo vadovė Rita Kraucevičiūtė.  Šis kolektyvas Kavarsko bažnyčioje  surengs nemokamą koncertą, skirtą Motinos dienai.

Skaidriausiais gyvos muzikos garsais prisipyldys Kavarsko bažnyčios skliautai ir, tikime, Jūsų širdys. Atvažiuokite, ateikite, pasikvieskite mamas, panirkite į muzikos skambesį,  širdimi prisimindami ir pagerbdami svarbiausią žmogų savo gyvenime – Mamą.

Koncerto metu skambės keliolika klasikinės ir sakralinės muzikos kūrinių, kuriuos tarptautinių konkursų laureatas ir vienas geriausių Lietuvoje choras “Langas” skiria Anykščių krašto žmonėms. Chorą  į Kavarską pakvietė ir koncertą  dovanoja VšĮ “Atvertos langinės” vadovė Rūta Stanevičienė, bendradarbiaudama su Kavarsko    Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonu dr. Nerijumi Vyšniausku ir Kavarsko seniūnu Algirdu Gansiniausku.

NYKŠČIAI

3 komentarai

  1. VALIO!!! NORS KARTĄ IR KAVARSKE NE RIETENOS !!! SVEIKINU. 🙂

  2. Tai išgirsti yra dovana. Žmonės, kurie tai suorganizavo ir dovanoja kavarskiečiams gyvos muzikos koncertą yra nepaprastai kilnios sielos.
    Dar apie chorą: 2017 m. spalį choras „Langas“ dalyvavo Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse, užėmė ketvirtąją vietą ir gavo du specialiuosius prizus: „Už privalomojo kūrinio D. Zakaro „O kai sauliūtė tekėjo“ atlikimą ir įtaigiausiai atliktą sakralinės muzikos programą“.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.