„Kavarskas“ vėl tęsia laimėjimų seriją

Mažųjų miestelių krepšinio lygoje Kavarsko „Kavarskas“ ir Kėdainių „Labūnavos“ komandos atkakliai varžėsi praėjusį sezoną B diviziono pusfinalyje, o užsimezgusi draugystė prasitęsė ir šį sezoną, kuomet komandos susitiko net 4 kartus. Tris kartus pergales iškovojo „Kavarsko“ vyrai, o ketvirtasis kartas pagaliau sėkmingas buvo labūnaviečiams. Labūnavos krepšininkai vasario 15-osios vakarą išvykoje Anykščiuose po puikiai sužaisto trečiojo kėlinio iškovojo pergalę 76:71 ir „Kavarsko“ komandai įrašė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną. Šį sezoną iš eilės Kavarsko komanda buvo laimėjusi 10 kartų ir turėjo antrą ilgiausią seriją po „Kruonio“ komandos.

Tačiau pralaimėjimas įkvėpė kavarskiečius ir jie šeštadienį, vasario 22 dieną, 36 taškų skirtumu, rezultatu 97:61 laimėjo prieš Pandėlio „Pandėlys“ ekipą, taip vėl pratęsdami laimėjimų seriją.