Katlėriškiai rinkosi į kasmetinę kaimo šventę

Penktadienio pavakarę, kai saulė krypo už medžių vakarop, kai alinantį karštį keitė vakarinė vėsa, Katlėrių kaimo bendruomenės nariai ir svečiai rinkosi į jau vienuoliktą kartą rengiamą šventę „Grįžkim į Katlėrius“. Bendruomenės namų salė vos talpino atėjusius į renginį katlėriškius.

„Šią jaukią ir draugišką šventę pradėsime nuo Katlėrių kaimo himno, o vėliau perskaitysiu jūsų palinkėjimus bendruomenei, kuriuos jus parašėte prieš dešimtmetį“, –  renginį po bendruomenės pirmininkės Raimondos Baurienės pasveikinimo pradėjo Anykščių KC Skiemonių skyriaus meno vadovė Regina Strolienė.  Po  skambaus kaimo himno ir nuotaikingų palinkėjimų, kurie pralinksmino susirinkusius į šventę, atėjo laikas padėkojimams ir dovanoms. O įteikti dovanas buvo pakviestas pats tituluočiausiais bendruomenės narys, Seimo narys Antanas Baura, kuris užakcentavo, kad Katlėrių bendruomenei priklauso jau bene septynetą metų.

Gėlių vazonai buvo įteikti moterims, o skėčiai nuo saulės ir nuo lietaus vyrams. Janinai ir Gyčiui Giedraičiams už aktyvų įsitraukimą į Katlėrių bendruomenės veiklą,  jaunoms šeimoms Eglei ir Mantui Stroliams, Jolantai ir Aurimui Ročams, Rimutei ir Evaldui Kanapeckams už tai, kad kuriasi ir gyvena kaime. Genei Grimašauskienei, Vitalijai Adamonytei, Valentinai Šiaučiūnienei už aplinkos gražinimą ir pagalbą dirbant kitus darbus. Seniūnaitei Reginai Butrimavičienei už bendradarbiavimą ir visokeriopą pagalbą.

Po oficialios dalies Skiemonių skyriaus teatralai suvaidino Vytauto Kupšio komediją „Jaunikio medžioklė“ (rež. Gintautas Eimanavičius). Po gerą valandą trukusio spektaklio, kurio metu salė aidėjo nuo juoko, koncertavo Ukmergės KC Dainavos skyriaus populiarios muzikos grupė „Mes“ (vad. Loreta Talutienė). Svečių grupės atliekamos visiems žinomos populiarios dainos nepaliko abejingų – dainavo visi.

Tuo Katlėrių kaimo bendruomenės susiėjimas nesibaigė. Susėdę už vaišėmis nukrautų stalų kalbėjosi, bendravo ir juokavo, kad „gal mes ne viename kaime gyvenam, kad tiek kalbos turim ir niekaip išsiskirti negalim…“

Dalina RUPINSKIENĖ

Vienas komentaras

  1. Gražu. Šaunuoliai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.