Kas vyko Anykščiuose prieš 30 metų (video)

Anykščių A.Baranausko ir A.Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus youtube kanale dalinasi įrašu iš 1991-ųjų sausio 13-osios.

Muziejus atvėrė savo fondus ir siūlo pasižvalgyti po juose saugomus autentiškų vaizdų rinkinius. „Kadrai iš praeities. Filmuota 1991 m. sausio 13-ąją Anykščiuose“ – taip pavadintas pirmojo Anykščių videokronikos kūrėjo Henriko Juzėno vaizdo siužetų rinkinys. Jis primena žmones ir įvykius, Anykščiuose išgyvenusius dėl jaunąją Lietuvą sukrėtusios sovietų agresijos tą sausio naktį.Vaizdai, filmuoti Anykščių rajono savivaldybėje bei mitingo A. Baranausko aikštėje metu.

14 komentarų

 1. Avinų tauta buvo ir liks ??

 2. Pasidziaukim

  ..bent tuo, kad supratom…..kokie naivus ir akli buvom.

 3. anikštėnas

  Ir kas pasikeitė.

 4. Pasikeite ?

  Kad lanzbergyno ožynas prie lovio ,kad iš vieno šeimininko kritom i kito glebį,kad nieko nemokam ,net agurkus es nusako kokio ilgio ar formos august ,karves lietuviškos bezda ir kenkia klimatui ,bet vikieciu,prancuzu karves nebezda ,Todel ju produkcija kišama mums .Pasikeite gyvenimas tuo ,kad likom vergai savam ponui lankstomes ,bijom pakelt galvos ,kad valiutos savos neturim ,kad ozynas pasinaudojo tautos naivumu ! Gyvenom ir nesiknaisiojo niekas po šiukšlynus ,valgem naturalu maista,dantis taise ,universitetus baigem neilysdami I skolas .Daug kas pasikeite .

  • Kad univerke jūs baigėt aš labai abejoju,kad vergų likote aš sutinku,būkite ir toliau dvasios ubagų,sėkmės.

 5. Jus parazitai o ne lietuviai. Niekinat laisve

 6. Gal tamsta priklausai tam ožio kanui ,kur turi nama paeežerej su užrašu “ privati valda” ,ar ivaziavimas draudźiamas ? Tokiems tai tikrai gerai ! Bet tauta nežinojo ,kad tik įrankis saujos aferisteliu .

 7. gyvenkim visi draugiskai, uztenka susipriesinimo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.