Kas triumfuos NBA Rytų konferencijoje?

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) reguliarusis sezonas jau netrukus pasieks pusiaukelę. Čempionate ryškėja pajėgiausios komandos, todėl po truputį galima kalbėti ir apie pagrindinius favoritus į trofėjus.

Šį straipsnį skirsime konkrečiai Rytų konferencijai. Aptarsime tris komandas kurios turi didžiausius šansus šiemet triumfuoti Rytuose.

Realiausia pretendentė – Bruklino „Nets“ ir didysis jos trejetas

Bruklino „Nets“ ir prieš sezoną buvo laikoma labai rimta pretendentė pasiekti bent jau Rytų konferencijos finalą. Komandoje pagaliau debiutavo Kevinas Durantas, kuris sudarė itin grėsmingą duetą su kita lygos žvaigžde Kyrie Irvingu.

Tačiau vėliau NBA sukrėtė tikra bomba – mainų būdu į Brukliną atvyko dar vienas lygos brangakmenis Jamesas Hardenas. Daugybės NBA analitikų teigimu, tai vienas geriausių trejetų per visą lygos istoriją.

Su J. Hardeno atvykimu „Nets“ iškart jungė aukštesnę pavarą. Vidutiniškai pradėjusi sezoną, Bruklino ekipa dabar yra antroje Rytų konferencijos vietoje, o kaip spėja azartiniai žaidimai internete analizės, ši komanda netolimoje ateityje gali kilti ir į pirmą poziciją.

Turbūt didžiausia galima „Nets“ problema – potencialios traumos. Pavyzdžiui šiuo metu K. Durantas žaisti negali ir dėl to praleis Visų žvaigždžių mačą. Tačiau, jeigu traumų komandai pavyks išvengti labai realu, kad bus pasiekti tiesiog įspūdingi rezultatai.

Didžioms pergalėms pribrendusi Filadelfijos „76ers“

Filadelfijos „76ers“ prieš gerą penkmetį demonstravo itin prastus rezultatus, tačiau paskutiniu metu matome visai kitokį komandos veidą. Šį sezoną „Sixers“ pradėjo užtikrintai ir šiuo metu Rytų konferencijoje užima pirmą vietą.

Panašu, kad komandoje vyrauja ir tiesiog puikus mikroklimatas, kai dar praėjusiais metais buvo kilę daug klausimų dėl pagrindinių ekipos žaidėjų Beno Simmonso ir Joelio Embiido santykių. Regis krepšininkai nebesiaiškina, kuris iš jų yra žaidėjas numeris vienas. Nors išties šiuo metu tokiu akivaizdžiai yra būtent afrikietis, kuris yra realiausias pretendentas ir į naudingiausio sezono žaidėjo MVP apdovanojimą.

Kaip Filadelfijos klubo minusas pabrėžiamas gana trumpas atsarginių žaidėjų suolas. Ekspertai baiminasi, jog klubas gali neatlaikyti ilgo sezono krūvio. Visgi, patys komandos žaidėjai yra linkę nepritarti tokiems spėjimams ir užtildyti kritikus.

„Bucks“ bando kitokį žaidimą, bet išlieka grėsminga

Pastaruosius dvejus metus geriausiu lygos krepšininku buvo renkamas graikas Giannis Antetokumpo, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ buvo nuolat įvardijama kaip stipriausia Rytų koferencijos komanda. Milvokio klubas tiesiog puikiai žaisdavo reguliariajame sezone, bet susidurdavo su problemomis atkrintamosiose.

Šiemet situacija yra kiek kitokia. „Bucks“ bando keisti savo žaidimo braižą, o eksperimentai trukdo iškovoti pergales. Nepaisant to, neabejojama, kad ši komanda tikrai varžysis dėl pačių aukščiausių vietų.

Žvelgiant į „Bucks“ sudėtį kitaip būti tiesiog negali, todėl visai realu, kad matysime atvirkštinį scenarijų – prastas pasirodymas reguliariajame sezone ir puikus žygis atkrintamosiose.

Užsak. Nr. 2376

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.