Kas savaitę – po mirusį žmogų

 

Šie metai kažkokie keisti – kas savaitę randamas miręs žmogus.

Kovo 26 dieną, apie 9.00 val. savo namuose Anykščių r. Pumpučių k. rastas mirusio vyro (gimęs 1957 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Priminsime,kad šią savaitę Skiemonių seniūnijoje rastas ir miręs jaunas dviratininkas.
NYKŠČIAI

4 komentarai

 1. Tai šiaip kasdien žmonės miršta is gimsta šioj žemėj, jeigu ką.

 2. Tik gimsta čiurkos, ne lietuviai

 3. TAUTA NYKSTA

  Jei vienam mirusiam per savaitę būtų trys gimusieji, sakyčiau nieko blogo, taip turi būti. Deja, taip Lietuvoje nėra. Nykstame ir kaip tauta ir kaip valstybė. Ir išnyksime. Tai ko zyziame?

 4. Tiesa bado akis

  Giskusijoje apie skiepus ir Kepenį „Anykštoje radau tokią skiepų priešininko nuomonę: „pasaulyje jau dabar yra per daug gyventojų. Taigi gal nesipriešinkim naujoms epidemijoms. Gal laikas Žemei apsivalyti ir leisti išlikti tik stipriausiems?“
  -Žmonės, būkie budrūs,- perspėjo Julius Fučekas prieš Hitlerį ir fašizmą..
  Nepavyko gyventojų skaičiaus sureguliuoti fašizmui su jo rasių grynumo teorija, nepavyko stalinizmui su jo klasių kova, neišdegė Polpotui Kambodžjoje, nenusisekė ir AIDS sukeliančio viruso kūrėjams, Ebolos virusą skiepai suvaldė, net Hirosima su Nagasakiu netapo visos japonų tautos kapais. Tai pamanyk ką sugalvojo psichai: per sektantus įtikinti žmones atsisakinėti skiepų, šitaip sukelti masines epidemijas ir be karo išžūdyti ištisus milijonus žmonių. Gerai kad prisipažino anoniminis komentatorius.. Ir kokios gi slaptos žvalgybos tuo užsiima? Kurių valstybių? Kur sukurti planai per emigraciją, mažą gimstamumą ir mirtis sunaikinti Lietuvą, Latviją, Estiją?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.