Kas padaryta, tas padaryta

Praėjusios kadencijos valdančiųjų mieste sustatytos keliasdešimt tūkstančių kainavusios informacinės nuorodos iki pat šiol kursto aistras. Daugelio įsitikinimu, jos panašiai kaip ir garsiosios supynės – sumontuotos labai skubant ir neatlieka pagrindinės savo paskirties, o dar žinant, kad po jų pastatymo, dėl neįskaitomo šrifto, jos buvo iškart tobulinamos. Dabartinė rajono vyriausioji architektė nelinkusi vertinti ankstesnių sprendimų. Gal tik miesto medinių reklaminių skydų spalvos, anot architektės, galėtų būti ne tokios niūrios.
„Nenoriu komentuoti, nes jos įrengtos savivaldybės lėšomis, kai aš dar negyvenau ir nedirbau Anykščiuose. Jei gautumėme pasiūlymą pakeisti, tai svarstytume šį klausimą. Visi kiti informaciniai stendai – į Medžių lajų taką, į Kalitos kalną – pakankamai geri ir vairuojant automobilį lengvai galima rasti norimus objektus. Pėsčiomis vaikštant, spalviniai sprendimai atrodo kiek niūroki. Negaliu pasakyti, kodėl jie būtent tokie, kaip atsirado toks sumanymas – gal vyko projekto konkursas, gal rangos darbai nupirkti su informacinių rodyklių įrengimu… Šitą informaciją reikėtų patikrinti“, – kalbėjo J. Gudelevičienė.
Iki atvykstant J. Gudelevičienei Architektūros ir urbanistikos skyrius bendrą rajoną koloritą regėjo iš tamsių atspalvių. Būtent tik tokių atspalvių deriniu ir buvo laiminama informacinė reklama.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.