Galvijus tikriausiai išgąsdino vilkai

Anykštėnai liepos 5 dieną užfiksavo, kad keliu nuo Anykščių link Puntuko bėga galvijų banda. Išsigandę gyvuliai  po kelią blaškėsi ir naktį iš liepos 5 d. į 6-ąją. Šiandien dalis galvijų bandos pastebėta ir Naujuosiuose Elmininkuose.

„Nykščiai“ telefonu susisiekė su UAB „Vaja Farm“ direktoriumi Dominyku Tutkumi ir teiravosi ar ne jų augintinės bėgo pasižiūrėti, kaip atrodo Puntuko akmuo?

„Taip, mūsų gyvuliai buvo pabėgę praėjusį penktadienį. Juos kažkas labai išgąsdino. Tikėtina, kad vilkai. Teigti, kad tai buvo vilkai, mes negalime, nes neturime tokios patirties.  Galvijai buvo labai išsigandę, nes mūsų aptvarai patvarūs, o buvo matyti stabdymai. Vėliau išsigandę jie nutraukė elektrinį piemenį, kurį labai sunku nutraukti.  Šeštadienį visi galvijai jau buvo sugaudyti.  Elmininkuose mūsiškių tikrai nėra, jie per miestą nukeliauti negali, ten tikriausiai kokia kita banda“, – situaciją pakomentavo bendrovės direktorius.

NYKŠČIAI

8 Komentarai

 1. gal medziotojai

 2. Ar tu žinai?

  Net karvės bijo komunistų Anykščių valdžioje, nors tie ir slepiasi po konservatorių kailiais.:)

  • Ar tu žinai?

   pasitaisau- norėjau pasakyti po ”naujųjų” valstiečių kailiniais 🙂

  • Komunistas yra Tubis. Jis toks idėjinis komunisas, kad net prisiekdamas negali prašyti Dievo pagalbos.

  • Ar tu žinai?

   kaip dabar ponas direktorius pasielgs? ar baudą už pavojaus sukėlimą kelyje dėl gyvulių nepriežiūros susimokės geranoriškai ar bandys išsisukti su didelių politikų pagalba?

 3. Gal cia nuo saudymo pabego kuri girdi miestieciai naktimis ?

 4. kai nėra priežiūros, tai kaltas tas, kurio nepaklausi- vilkas. jei prie gyvulių būtų žmogus, jo galėtum paklausti, bet žmogui reikia mokėti atlyginimą….

 5. Jaunesni laja ant buvusių komunistų, bet jei būtų gyvenę tarybiniu laikotarpiu ir norėję užimti geresnes pareigas, būtų patys komunistai, arba saugumiečiai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.