Karantino metu vandens suvartojimas neauga

Karantinas niekam ne į „pliusą“. Stoja kai kurių  įmonių darbai, įstaigose budi tik po keletą darbuotojų,  tušti mokyklų ir darželių pastatai. Visi sėdi namuose ir dirba nuotoliniu būdu.  Apie tai, kokiu ritmu karantino metu gyvena UAB „Anykščių vandenys“, ar padidėjo vandens suvartojimas, „Nykščiai“ klausė laikinai direktoriaus pareigas įmonėje einančio Egidijaus Šileikio.

„Karantinas įtakojo vandens suvartojimą rajone. Nors daugelis šeimų sėdi namuose, tačiau vandens vartojimas neaugo.  Kuomet viešasis sektorius apribojo veiklą,  vandens suvartojimas krito. Pasilikę  namuose žmonės kritusio vandens suvartojimo tiek nepakėlė.  Panašiai kaip iki karantino, vandenį naudoja tik  Anykščių vynas. Kokios bus finansinės pasekmės ir norint ką nors prognozuoti, reikia palaukti vasaros pabaigos, tada galbūt bus aišku karantino įtaka vartojimui.  Pradelstų mokėjimų nėra daug,  skolų praktiškai nedaugėja“, – pasakojo E. Šileikis.  Paklaustas, ar karantino metu nebuvo stabdomi projektiniai darbai, direktorius sakė, kad visi darbai vyksta, nes juos privalu atlikti grafikuose numatytu laiku. Pasak direktoriaus, ir specialistai dirba, ir meistrai vyksta į iškvietimus, nes gedimus reikia šalinti tuoj pat.

NYKŠČIAI

10 komentarų

 1. Po gervinsko nušalinimo ar geriau?

 2. Mano nuomone metų pradžioje savivaldybėje sukeltas ažiotažas dėl įmonės nemokumo buvo tik vienos partijos skyriaus vadovo pasinaudojimas valdžios padėtimi dėl partijos interesų ir įtakos įmonėje.

  • Juozai, tu Juozai,

   paskaityk praėjusių metų Anykščių vandenų ataskaitą, ji viešai pateikta ir bus svarstoma taryboje. Pasižiūrėk į nuostolius, „uždirbtus“ per metus, nors, pusė jų, tai liogės išlaikymas nuo tubio laikų. Susidaryk netendencingą išvadą ir pakomentuok.

 3. Zmones Taupo,Kaina didesne nei Vilniuj,o pajamos Anyksciu.

 4. Dauguma Anykštėnų nepasiturintys

  O vandens kainos kaip „marse“ , todėl priversti taupyti . Ką padarysi kai pas tokie „rūpestingi ir šeimininkiški “ savivaldybės vadovai…DDD Jie pirmiausiai žiūri „rajono žmonių poreikius“ , o tik po to savo …DDD

 5. Man atrodo dabartinis vadovas yra tos pačios partijos narys, kaip ir mero pavaduotojas ir jo pasirinkta 3-oji mero patarėja darbui su ES projektais. Beje šios partijos lyderis į Seimo rinkimus kandidatuoja Utenos rinkiminėje apygardoje. Tai po rudens Seimo rinkimų , kitais metais gal ir „Anykščių vandenys“ taps „Utenos vandenų“ filialu, kad būtų pajėgūs pagal ES keliamus normatyvus aprūpinti gyventojus kokybišku geriamuoju vandeniu, bei tinkama nuotėkų surinkimo ir valymo sistema. Dabar , deja, tik imituojama teigiama bendrovės veikla, o rajono gyvenvietėse žmonės nuo sovietinių-kolūkinių laikų įrengtai vandentiekių sistemai susidėvėjus, neturi galimybės turėti geriamojo vandens, tiekiamo centralizuotai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.