Karantinas pakoregavo ir autobusų maršrutus

Anykščių autobusų stotis, kaip ir visas miestas, ištuštėjusi. Kaip „Nykščiams“ sakė autobusų stoties kasininkė Jolita, tai ne tik dėl karantino, bet ir todėl, kad nuimti daugelio buvusių maršrutų autobusai.

„Šiuo metu kursuoja autobusai tik į Panevėžį 7.10, 8.25, 12.25 ir 17.25 valandomis. Į Uteną vyksta 6.30, 11.40 ir 17.10 valandomis. Autobusų maršrutai į Kauną, Vilnių, Molėtus ir Kupiškį laikinai nuimti. Po rajoną Transporto centro autobusai kursuoja senais maršrutais, tačiau keleivių labai mažai. Autobusai mieste nekursuoja.  Dar didžiuosiuose miestuose nedirba siuntinių terminalai, todėl siuntiniai neatvežami“, – pasakojo Jolita. Paklausta, ar visi keleiviai dėvi apsaugos priemones, kasininkė patikino, kad beveik visi, nors būna ir išimčių. Paklausta, ar autobusų stotyje veikia parduotuvė, Jolita sakė, kad apsipirkti galima, tik salėje sėdėti neleidžiama.

Dalina RUPINSKIENĖ

6 komentarai

  1. Labai laukiame autobuso Anykščiai – Niūronys

  2. Vėl grįžo tarybiniai laikai, pirkt kaukių nėra, bet reikalaujama. Pardavinėkit kaukes ir žmonės važinės.

  3. autobusu nera o kam kasininke,idomiai pinigai taupomi

  4. Labai nesudėtinga pasidaryti kaukes patiems’ juk nebutina vien tik iš vaistinės .Daugiau išmonės ir viskas bus gerai prisiminkim savo tėvus kiek jie visko išgalvodavo ka d nereiktų pirkti.

  5. karantinas tikrai paveike absoliuciai visus. Dziaugiuosi, kad suplanuoti siuntiniai i anglija spejo iskeliauti ir nuvyko laiku. Bet baisoka ir kazka uzsisakineti is uzsienio kai tokie suvarzymai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.