Karantinas keičia ir besituokiančių planus

Karantinas perplanavo daugelio žmonių gyvenimą.  Keičiasi per laiką nusistovėję ne tik įpročiai, keičiasi jubiliejų ir kitokių susibūrimų datos, kurios buvo planuojamos iš anksto. Apie tai, kiek jaunavedžių atidėjo vestuvių datas, „Nykščiai“ klausė Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus  vyriausios specialistės Rasos Matiukienės.

„Kovo 16 dieną paskelbtas karantinas sujaukė ne vienos jaunavedžių poros planus. Tiesa, šiandien sutuoksiu vieną porą. Jaunikiui kaip tik šiandien sukanka 50 metų, tad pora panoro būtent šią dieną registruoti santuoką. Per karantiną  santuokos laiką nukėlė 5 poros. Dar 2 poros santuokos įregistravimą buvo  suplanavusios gegužės 30 dieną. Jos tą dieną nesituoks. O kitos 2 poros nusprendė tuoktis.  Nuo kovo 16 dienos susituokė 7 poros. Kaip jau sakiau, šiandien sutuoksime dar vieną porą“, – skaičius vardino R. Matiukienė.

Pasak specialistės, gimimų ir mirčių liudijimai jau kuris laikas išsiunčiami elektroniniu būdu, tad į Koplyčią šių dokumentų pasiimti užeina tik garbaus amžiaus žmonės, kuriems nėra galimybės nusiųsti. Paklausta, ar Anykščių rajone karantino metu padaugėjo mirčių, R. Matiukienė sakė, kad tokios tendencijos nepastebėjusi, kad žmonių miršta panašiai tiek pat, kaip ir praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

NYKŠČIAI

2 Komentarai

  1. Galvojau, kad čia teta Beta iš radijo. Labai panaši.

  2. Vyriausioji specialistė ne tas pats, kas vyriausia specialistė!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.