Spalio 27 d. 18.00 val. Anykščių kultūros centre

Tango žvaigždynas Lietuvoje!

Tai dar vienas, visai kitoks, bet taip pat įspūdingas Vilniaus tango teatro šou su tango žvaigždėmis, jaunais, talentingais ir charizmatiškais argentiniečiais -TV3 projekto „Tangomanai“ dalyviais Juan Pablo Bulich, Rocio Garcia Liendo, Jose Lugones, filmo „Un Tango Mas“ žvaigžde ir Jose Lugones partnere Ayelen Alvarez Mino, spindinčiais talentu ir įstabiomis šokio technikomis šokėjais Soledad Mallo, Adriel Bournissen ir kt.

„Lietuva jau seniai nebėra ta šalis į kurią užsuka tik gęstančios žvaigždės. Lietuva yra šalis, kurioje gyvena žingeidūs, atviri ir laisvi žmonės.

Nepaprastai džiugu, kad pas mus, pasidalinti savo emocijomis tango scenoje ir patirtimis su šios įstabios kultūros gerbėjais ir šokėjais, noriai atvyksta pirmo ryškumo žvaigždės . Kada viename iš Buenos Airių tango šou pamačiau šokančius tango profesionalus – negalėjau patikėti savo akimis, kad galima TAIP šokti! Tai buvo stebuklas vykstantis man prieš akis ir nuostabu, kad nuo šiol Lietuvos žiūrovai gali išvysti šio žmonijos nematerialaus paveldo stebuklą ne televizijos ekrane ar Youtube kanale, o gyvai, prieš savo akis ir pasimėgauti jų kuriamu stebuklu“,- sako Vilniaus tango teatro vadovas Sigitas Repšys ir priduria, kad „šį kartą Vilniaus tango teatras apkeliaus virš trisdešimties Lietuvos scenų ir be įspūdingų pasirodymų pakvies lietuvius į argentinietiško tango meistriškumo pamokas su pačiais tikriausiais tango meistrais!“

Choreografas-režisierius Sigitas Repšys

Šviesa ir garsas: MODIS events

Anykščių kultūros centre

Spalio 27 dieną, 18.00 valandą

Bilietai: https://www.ticketmarket.lt/cart/place/9358

Informacija tel. 8381 52239

Anykščių kultūros centro informacija

7 komentarai

  1. Nejaugi šventė neįvyko,kadangi nei žodelio nerandu.

  2. Dalyvausiu , prisirinksiu akmenuku ir is pakrasciu baidysiu lydekas metydama akmenukus kad jos plauktu prie masalu , manau , kas uzims pirma vieta mane nuotraukai pastatis priekyje ir apdovanos sugautu laimikiu .

  3. Važiuosiu į Vilnių aiškintis su visais, kuriems rūpi kaip sustabdyti valdžios ir mafijos bespridelus.

  4. ligoniai, eikit iš komentatorių kabinų arba keliaukit pas gustą, vien ablavukai int anykščių

  5. dar saulė nebuvo karšta,bet perkaitusių pasirodo yra ir nuo vėjo. Na jau komentarai tai reikia vertėjo.

  6. Krusau Ratauta per sikna

    Kodel nuolat prie visu svenciu yra kisama zudiku, prievartautoju, pediku, pedofilu, iskripeliu sekta- baznycia,
    Kodel nuolat primenama apie siuos velnio namus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.