Kaltina kelias motinas

Kavarske tebekunkuliuoja aistros dėl savaitgalį įvykusio incidento, kai Latvijos pajūryje pasiklydo 8 moksleiviai. Anykštėnai įsitikinę, jog, jei ne vienas kitas pasikarščiavęs vietos gyventojas, problema nesunkiai būtų išspręsta ir be tv įsikišimo.
Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas sako, jog apie įvykį žino tik tiek, kiek praneša žiniasklaida. Ar kas nors dėl to kaltas, valdininko teigimu, taps aišku po mokyklos vadovybės atlikto tyrimo.
„Su naująja mokyklos direktore Loreta Daugeliene jau šnekėjomės apie būrelio vadovą Stasį Bilotą. Jokiu būdu negalima kaltinti mokytojo dėl to, kas nutiko. Jis pavyzdingas žmogus. Mano vaikai taip pat su juo keliaudavo. Matydavau, kaip jis sugeba įkvėpti, uždegti jaunimą. Grįždavo po kiekvienos išvykos laimingi ir spindinčiomis akimis. Grupės, kuri dingo, vadovą Vaidą Molį taip pat gerai pažįstu nuo mažens. Jis Lietuvos kariuomenės savanoris, nei pasileidęs, nei išdykęs… Tvarkingas vyras. Þygyje dalyvavę vaikai taip pat geri. Todėl labai sunku pasakyti, dėl kieno klaidos įvyko tai, kas įvyko. Kaip sakoma ir ant sienos pakabintas neužtaisytas šautuvas vieną kartą iššauna“, – kalbėjo A. Gansiniauskas.
Seniūnui iš to, ką sužinojo, keisčiausiai atrodo tas faktas, jog naktį visų paklydėlių telefonai buvo išsikrovę, o ryte jau veikė.
„Nejaugi prie pušies prijungę pakrovė?“, – retoriškai klausė A. Gansiniauskas.
Þygyje į šiauriausią kaimyninės šalies Baltijos jūros pakrantės miestelį dalyvavo 19 Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcinio centro mokių. Paklydėlių ieškota visą parą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.