Kalitos kalnas prastovoje

Žiemos pramogų išsiilgę ir karantino nuvarginti žmonės praėjusį savaitgalį šeimomis traukė į gamtą. Kas vaikščiojo po Anykščių parką, kas su vaikais pramogavo ant Šeiminiškėlių piliakalnio. Geresniais laikais daugelis anykštėnų ir miesto svečių praleisti žiemiškus savaitgalius keliaudavo ant Kalitos kalno.

„Nykščiai“ klausė VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pavaduotojos Renatos Gudonienės, kada  šiemet bus galima pramogauti ant Kalitos kalno?

 „Mes vadovaujamės Vyriausybės  sprendimu, kuris  karantino metu neleidžia teikti jokių pramogų, tad Kalitos kalnas nedirba. Visi Kalitos kalno darbuotojai dabar prastovose. Kada pradėsime dirbti, priklausys nuo Vyriausybės sprendimo.  Suprantu, kad žmonėms norisi žiemiškų pramogų, bet dabar tokia situacija, kad reikia priimti realybę tokią, kokia šiuo metu yra. Tikėkimės, kad pasibaigus karantinui sniegas nebus ištirpęs…“ – sakė R. Gudonienė.

NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. Kalitos kalno bėdos...

  Kalitos kalnas neveikia kai:
  1. Sniego nėra – Viruso nėra.
  2.Sniegas yra – virusas yra.
  Ir nors tu ką…

 2. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Vat tu ir vystyk kad nori Anykščių ekonomiką, pastatydamas ją ant turistinių – kurortinių pamatų. Nei auros, nei patriotiniai užkeikimai nepadeda ! 🙂

 3. – Kodėl pagaliau prisnigo tik tada, kai karantinas?
  – A vat specialiai!
  🙂

 4. Tai kaip čia su profesionalaus sporto dalyvių galimybe naudotis infrastruktūra ir slidinėjimo trasa?
  Kai nebuvo sniego , tai pinigus leido pūsdami turbinas, aiškindami kad rengia sportininkams trasą, o dabar mat prastovoje ir naudojasi Valstybės dotacijomis kaip „tranų“ avilys.

 5. tai gal galima rioti zmones ir laika ant kalno/ar jau nera iseities?

 6. Alma,vel gerei?

 7. Dvigubi standartai ?

  Vieni gali vykti į užsienius atostogaut i.Po krautuves tampytis galima ,bet ant kaino,per atstuma ,negalima !Bažnyčion negalima nors ten tik kelios motereles,kas per durnynas ! Galvojat būduliai ka darot ? Myžniai ir tiek .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.