Kalėdų seneliui teko pakalbėti ir angliškai

Susitikti su Kalėdų seneliu jo puošnioje Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose buvo galima tik virtualiai. Kalėdų rezidencija, kuri buvo įsikūrusi  Istorijų dvarelyje, jau baigė savo darbą, o šių rūmų šeimininkė Vaida Jucienė „Nykščiams“ papasakojo, kad patirtis buvo įdomi.

Kalėdų rezidencija prieš Kalėdas siūlė padovanoti kitokią patirtį sau ir savo artimiesiems – užsisakyti vaizdo skambutį iš Rezidencijos. Žmonės galėjo Kalėdų rezidencijos puslapyje rezervuoti laiką, o tada Kalėdų senelis paskambindavo. „Žinoma, negali lyginti su praeitais metais, kai vyko gyvi susitikimai, bet vis dėlto buvo neblogai. Pabendrauti virtualiai su Kalėdų seneliu norėjo ir atskiros šeimos, ir darželių grupės, mokyklų klasės“, – pasakojo V. Jucienė. Vienas vaizdo skambutis trukdavo 5 minutes, o vienam asmeniui tai kainavo 2 eurus.

Pasak jos, didžiausias krūvis teko kalėdinei savaitei, o įprastai per dieną sulaukdavo po 6-7 užsakymų. „Pabendrauti registravosi ne tik anykštėnai, bet ir žmonės iš kitų miestų, užsienio, Kalėdų seneliui ir angliškai teko pabendrauti. Buvo įdomu ir mums – vaikai rodė savo augintinius, papuoštas eglutes, rodė, kaip moka groti“, – įspūdžiais dalinosi V. Jucienė.

Žinoma, patirtis ne tik įdomi, bet ir vertinga, kitą Kalėdų rezidencijos sezoną Istorijų dvarelis galės sutikti pasiruošęs bendrauti su viso pasaulio vaikais.

Linas BITVINSKAS

6 komentarai

 1. Malonu, kad Kalėdų senelis nors per mažuosius ekranus suteikė užsakomuosius džiaugsmus vaikams ir jų tėveliams ar darželių grupių auklėtojoms.
  Tik žiūrint iš visuomenininko varpinės labai keistai atrodo, kad Kalėdų rezidenciją Anykščiuose organizuoja valdžios institucija- pati savivaldybė, o ne kultūros ir pažinimo įstaigos arba nevyriausybinė organizacija, kurių pagrindiniai veiklos tikslai tokių ir panašių veiklų rengimas, organizavimas ir pristatymas visuomenei. Na, o valdžios institucijos reikalas, manau, paremti finansiškai, veikti konkursuojant tokių renginių organizatorius, užtikrinti geriausio renginio organizatoriaus su siūlomu scenarijumi skaidrų konkursinį įvertinimą, bet ne patiems valdininkams užsiimti ne valdymo reikalais, o pramogų organizavimu.

  • su valdžia kaip – kai rimto darbo nesugeba, tai bent žaidimus organizuoja.

  • Koks durnas… Gal korona smegenyse? Ar senas komunistinis raugas pramuša?

   • Stebėtojo rezidencija :)

    už mokesčių mokėtojų pinigus, pasistačius nelegalią trasą, rajono vadams, dalyvaujant Seimo nariui, proto užtenka čiuožti žemyn ir po to leisti pavaldžiai įstaigai užsiimti komercine veikla, imant pinigus iš lankytojų. Deja, tinkamai suvadovauti pavaldžioms įstaigoms ir savo administracijos komandai pagal įstatymo raidę, tai jau nebereikia proto, o tik koalicijos partnerių pareiškimo….
    Taip ir su Kalėdų rezidencijos organizavimu- politinis susitarimas ir biudžeto lėšų įsisavinimas tarpusavyje- patiems iš savęs perkant organizacinį darbą. Ar klystu?

 2. Esmė Vyriausybės suteiktų funcijų vykdymas per kalėdinių pasakų sekimą vaikams ir karnavalų rengimą tautai mero traukinyje…

 3. Skambijau sausio 1

  niekaip negalejau dasmust

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.