Kalėdų rezidencija – nepigus malonumas

Šiemet iš Rokiškio Kalėdų rezidencija persikelia į Anykščius. Rezidencija įsikurs miesto centre, prie Šventosios upės, kur išsirikiuos mugės nameliai. Šiam renginiui gali būti išleista apie 60–70 tūkstančių eurų.
Rokiškio verslininkai žiniasklaidai teigė, kad jautėsi išnaudojami, be to, sunkiai sekėsi rasti kalbą su rajono vadovais, todėl kilo idėja Kalėdų rezidenciją perkelti iš Rokiškio. Šią idėją palaikė Aukštaitijos verslo klubų asociacija, kuriai priklauso Kupiškio, Biržų, Pasvalio, Anykščių rajonų verslininkai.
Verslininkai teigė, kad Kalėdų Senelio rezidencijos idėją trejus metus vystęs Rokiškio verslo klubas nutarė renginį perkelti į Anykščius dėl pragmatiškų priežasčių, kad sudarytų galimybes ir smulkiam, ir vidutiniam, ir stambiam verslininkui garsinti savo įmonės vardą už rajono ribų. Planuojama, kad Kalėdų Senelio rezidencija būtų lyg ir „keliaujanti“ – kasmet ja galėtų pasidžiaugti vis kitas Aukštaitijos miestas.
Anykščiuose Aukštaitijos verslo klubų asociacija organizuos Aukštaitijos verslininkų Kalėdų mugę, o medinius namelius, kainuojančius po 2 tūkstančius eurų, nusipirks patys verslininkai. Rokiškio verslo klubo prezidentas Irmantas Tarvydis žiniasklaidai teigė, kad pernai Kalėdų rezidencijos atidarymas Rokiškyje rokiškėnams verslininkams kainavo apie 80 tūkstančių eurų, o šiemet tikimasi išleisti apie 60–70 tūkstančių eurų. Žinoma, prie šios sumos prisidės ir anykštėnai, kurie miestui papuošti ir renginiams buvo numatę apie 20 tūkstančių eurų.
Kol kas anykštėnai į šį sumanymą žiūri rezervuotai, ypač daug kritikos išsakė Anykščių kalėdinei eglutei, kuri baigiama įrengti. Pasak anykštėnų, nors sumanymas originalus, bet kyla daug klausimų, sakykim, kaip vaikus nuvesti, kodėl eglutė – tik karkasas ir girliandos be jokios žalumos.
Kalėdų rezidencija 2019 – Anykščiai“ .atidarymas – jau šį šeštadienį, tada ir pasimatys visas vaizdas.
NYKŠČIAI

23 komentarai

 1. Galėtų iš tų 60-70k nubyrėt bent 2 gabalai eglutėi normaliai, visai kitas vaizdas būtų

 2. Kas cia per pornografija,o tai kur eglute,ka reiks vaikam pasakyt!!!!😠

 3. bizni prasukt

 4. Ar paaukojo maisto bankui ??

 5. Anyksciai is vis nusigiveno

 6. Įžiebs tą eglutę ir viskas bus gerai…vakare temsta greit,žiburėliai atrodys gražiai,įdomiai,naujai…centre žaliaskarių kiek nori,tikros,žalios pačiupinėt galima kas nori. Mažiau pykčio…daugiau kalėdinės nuotaikos…o piktintis gali visada ir dėl visko. Taupykit nervų sistemą,ir bandykit visur gėrį įžvelgt,nes blogio ir tamsos ir taip apstu…

  • o ką dieną daryt? stulpan žiūrėt?

  • Metalo stulpas

   3 žiedai ir kitaiski ledai?
   galima už 600 tokią padaryt ir dar ŽMOGUS užsidirbs, ne tie reklameriai su savo didžianosių gildijom. pozityvą galit žemiau susidėt, niekam ji nepatiko ir nepatiks. Nepuoštas beržas 3 kart geriau.

 7. Baisiau negu baisu

 8. Idėja gera, kažkas naujo, bet su papuošimu Anykščiai niekada nedraugauja 😀 Ar nėra žmogaus, kuris gražiai papuoštų miesto eglę? Skoningai…Naktį gal ir gražu bus, bet žmonės važiuos ir dieną. Norės nuotraukų pasidaryti. Kaip ta metalo konstrukcija dieną? Gražu? 😀 Ar čia dabar ale šiuolaikinis menas 😀

 9. Jau įdomu darosi...

  Apie šią „eglę“ aplamai kalbos nėra. Bjauriau jau sugalvoti nebuvo galima. O, kas liečia mugę , tai kas joje ką pirks. Gal Anykščių bedarbiai , ar socialiai remtinos šeimos su vaikučiais , ar gal pensininkai …??? Nuskurdino valdžiažmogiai kraštą , o dabar nori pasirodyti kaip „prašmatniame kurorte“ . Sakykit ir kraipykit kaip norit , bet man čia niekas daugiau , kaip „basibasi“ užeigos protegavimas…Kuo ji nusipelnė tokio dėmesio , kad net tą vietą pradedat vadinti miesto centru ???

 10. Hahaha ,o kuom gi mes išsiskirsime ,kuom nustebinsim turistus ?Na ,tai ir nustebins ir prajuokins Anykščiai visą ‘svietą su’savo eglute hahaha .O juoktis juk sveika !!!

 11. Eglutės „modernumas“ stebina, jei tik metalas ir lemputės, gal nereikia labai daug reklamos, arba kviesti tik naktimis.
  Reiktų šakomis formą užpildyti, tai nors vaizdas būtų….dabar neatrodo patraukliai

  • Pagrindiniam režisieriui ir meno vadovui patinka ir gražu, o ką jūs rašot tai tas pats kaip šuns balsas į dangų…

 12. Jūs komentatoriai tik verkiat ir verkiat kaip čia viskas lievai. Džiaukitės kad išvis daro. Nematau problemos dėl tos eglės ar kalėdinės rezidencijos.

 13. Anykštėnas

  Pernai Panevėžio eglutė už 150 000, šiemet Anykščių už 60 000. Ar ponia neišlaidauja ?

 14. Senis Šaltis

  Statykit eglute normalia vidury miesto ir dźiuginti vaikučius prie eglute o ne prie restorano

 15. Valdzia yra liaudies veidrodis

  Uzteks bambeti-viskas blogai ,viskas negerai.Garantuoju jeigu valdzia butu pastacius paprasta zalia egle priesais kulturos namus,vistiek butu pilna piktu komentaru. Atsiminkite ,kad kaip ten beziurejus- vadzia yra lietuvos liaudies elitas ir jeigu jie nieko geresnio nesumaste,reiskias siuo metu toks yra Lietuvos lygis. Tai liecia viska: pragyvenimo lygi,Seima,sveikatos sistema,svietima ir tt.

 16. Klausyk VALDŽIA NĖRA LIAUDIES VEIDRODIS, tai VALDŽIA BE MŪSŲ VISŲ YRA NIEKAS 🤣🤣

 17. Tuoj va sukils visi žmonės Lietuvos ,žiūrėk ir Valdžios NEBĖR 🤣,veidrodi tu veidrodi ,,,,nekliedėk🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.