Kalėdinis turizmas tapo realybe

Skeptiškai vertinta galimybė rengti kalėdinį turizmą, skirtą apžiūrėti miestų centruose stovinčioms eglutėms, tapo realybe.

Kadangi Lietuva gana kompaktiška, o rajonų centrus skiria 40-50 kilometrų, kalėdiniu laikotarpiu dalis žmonių leidosi į keliones, kurių metu lankė papuoštas žaliaskares. Per dieną keliautojai, pasirinkę maršrutą, galėjo pervažiuoti pusę Lietuvos. Tiesa, kelionės kol kas  neorganizuotos, o taip keliavo pavieniai entuziastai.
Prie Anykščių eglės užkalbinti vilniečiai teigė per dieną aplankę papuoštas eglutes nuo Marijampolės iki Anykščių.  Panašiai keliavo dar keletas jų pažįstamų. Pasak jų, įspūdį jiems paliko ne tik eglutės, bet ir aplinka, kurioje jos pastatytos. Jie atidavė pirmenybę tiems miestams, kurie greta papuoštų eglučių dar ką nors įdomaus  įrengė. Geriausiai jie vertino Prienus, kur pilna aikštė  iš antrinių žaliavų pagamintų senių besmegenių, ir Uteną, prie kurios eglutės surikiuotos meškų šeimynos. Paklausti, kaip įvertintų Anykščių eglutę, vilniečiai sakė, kad ji dera prie aplinkos, neiškrenta iš miesto konteksto. Pasak vilniečių, tai visai neblogas rezultatas.
NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. Kaimuose eglutes graziau atrodo negu sita nesamone anyksciuos,geda geda ir dar karta geda…

    • Žiūriu į eglę ir niekaip nerandu atsakymo, kodėl turėtų būti gėda. Žvelkime pozityviai!!! Pasidžiaukime šventine miesto dvasia, užkrėskime šventine nuotaika vieni kitus!!! Be kiaulysčių sutikime Naujuosius!

  2. Kaip galima piršti savo neigiamą nuomonę apie eglutės papuošimą, Žinau žmonių ,kuriems ji patinka ir vertina žmonių įdėtą triūsą puošiant miestą ireaplinkojeglę .Tokie žmonės nedrėbs savo negatyvo ir neformuos kaskart nepilnavertiškumo miesto atžvilgiu nuomonės, o džiaugsis -juk Kalėdos ir Jėzus gimė ,deja prakartėlėje,o ne blizgučiais žibančioje aplinkoje..Su artėjančiais Naujaisiais,

  3. Ggg yra glusas kuris ir yra glusas iki galo,eglutė,kuri yra eglutė,ne karkasas su eglisakiais yra grazi.turbut ir savo vaikus tas Ggg vadina baisiais,zmona irgi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.