Kalbų mokėjimui reikalavimų niekada nekėlė

Anykščių krašto gyventojus Seime atstovavo parlamentarai, mokantys dažniausiai kaip papildomą rusų kalbą. Kitomis užsienio kalbomis jie nelabai šnekėdavo. Ar ši kadencija bus maloni staigmena – kol kas nežinia. Gretos Kildišienės anglų kalbos žinios taip ir liko nepatikrintos, o parlamentarė vasario mėnesį jau išvyksta už Atlanto.
G. Kildišienės kalbų žinojimą žurnalistai pamėgino įvertinti praėjusį penktadienį. Tačiau parlamentarė kažko išsigando, nutraukė telefoninį pokalbį.
Pranešama, jog ji ruošiasi Lietuvą atstovauti Jungtinių Tautų ir Tarpparlamentinės Sąjungos renginiuose. Seimo kanceliarija už kelionę jau sumokėjo pusantro tūkstančio Eur.
„Nykščiai.lt“ kolegės ryžtą, pristatyti šalį viso pasaulio parlamentarams, įvertinti paprašė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių skyriaus pirmininką Antaną Baurą.
„Kadangi pats nemoku angliškai, nesiimčiau vertinti G. Kildišienės žinių. Tačiau netikiu, kad negalėtų susikalbėti. Juk ne juodą darbą Didžiojoje Britanijoje dirbo. Manau, čia žurnalistų prasimanymas. Tačiau esu už tai, kad būtų vykstama tik į pačias svarbiausias užsienio komandiruotes, o dėl minėtos Seimo narės išvykos vertinti nieko negaliu“, – sakė A. Baura.
Beje, internautojai ne tik vertina ir komentuoja, bet ir šaiposi iš tokių parlamentarų. Vienas iš populiaresnių juokelių, jog Niujorke nekils jokių susikalbėjimo problemų, nes viską išvers Putinui dirbantys vertėjai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.